20 Ekim 2018
Yorum Yap
#11054074

Havadaki Nemden Kıl Kapan XiPhone!

Turkcell'den aldığım iPhone X telefonumu elimde yağ bulaşınca saniyelik suyun altına tutup hemen üzerime silerek kuruladım. Yarım saat sonra kamerasının az bir şey buğulandığını görünce anladım ki bu telefon suya hiç dayanıklı değil sonrasın da telefonumu her kullandığımda 5-6 dakikadan sonra dokunmatiğinin kendi kendine işlem yapıp kullanıma izin vermediğini deneyimleyince yetkili Apple servisine gönderdim. 20 gün sonra hiçbir şey yok yazılım yüklendi sorun çözüldü diye tarafıma gönderildi.


Test ettiğimde aynı sorunun devam ettiğini görünce tekrar gönderdim bu sefer 1 ayda ancak geri geldi ve sorun halen devam ediyordu. Servis sıvı teması sonucu yapabilecekleri bir şeyin olmadığını söyledi. Konunun özüne gelince reklamlarda özellikle su geçirmeme özelliğini ön plana çıkarak bizleri yanıltarak 7-8 bin TL bu iPhone X aldıran Apple'la olan güvenim bu olayla yerle bir olmuştur bu biline. Bugüne kadar Apple markasına harcadığım paralar için maalesef ki artık sadece üzülüyorum. Evimde İmac 5k 27'', iPad Air, iPad 4 retina, iPhone6, iPhone 5c, iPhone 7plus, Apple TV, iwatch 3 var ve hepsini de aktif kullanıyorum. İCloud hesabımdan pekala görebilirler. ([email protected]) Bu ürünlere dünyanın parasını verdim.


En çok ta iPhone X'e. Çok zengin değilim sadece teknoloji tutkunuyum, ama artık marka seçimime dikkat etmem gerektiği kanaatindeyim. Dji firmasının yaptığı gibi kendi hatamdan dolayı düşürüp kırdığım dron'u değiştirmeleri gibi bir jest elbet beklemiyorum ama en azından ilgileniyor gibi yapıp bir yol gösterip beni bu atsan atılmaz kullansan kullanılmaz iPhone X biçare ortada bırakmamalıydı. Üzüntümü ve kırgınlığımı bildirir.

Murat Murat 1.887 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler