Ayıplı Mal İhlali iPhone X

Fevzi Fevzi07 Nisan 19:00

Ümit ederim ki bu Apple 'a IMEI numarası : 35304009557**** olan iPhone x hakkında ki son yazışım ve son aldanışım olur.

Ama görüyorum ki güvenimiz Xiaomi gibi Apple pazarda kök söktüren şirketlerin çıkmasıyla kayboldu. Her kullanıcıya aynı davranışı yapamazsınız. Ben bu telefonu aldığım günden bu Yana bu telefonla sıkıntı yaşıyorum. Face ID bir çalışıyor bir çalışmıyor, arkadaşımın yüzüyle kilidi açıyor, çok ama çok aşırı ısınma söz konusu, en sonunda dokunmatik sorunu... Pardon ama bu 3 ncü gönderişim acaba telefonun değişmemesi “ne de olsa 1 ay kaldı garanti bitimine” düşüncelerinizi aklıma getiriyor. Bu durumda T. C. Vatandaşı olarak ülkemin bana vermiş olduğu en doğal hakkım olan yasal haklarım' dır.  

07/11/2013 'te kabul gören 6502 tüketicinin korunması hakkında kanun 'nun birinci bölüm madde 8 ayıplı mal üzerinden tazminatlı olarak davaya başvuracağımdır. Ben sizden bir şeyler talep etmiyorum.

 2018 de aldığım yıl Apple 'ın genel merkezinden internet üzerinden başvurduğum arıza taleplerim de kayıtlarda mevcuttur. Uzaktan yardım ile bağlandılar güncelleme attılar o zaman düzeldi. Sonra tekrar aynı hataları vermeye devam etti. Ekran dokunmatiği değişimi yapıldı deniliyor böyle bir şeyi zaten kabul etmem mümkün değil. Ben telefonu size yollamadan önce 5.000 ₺ ye alıcı varken, şimdi ekran dokunmatiği değişildiği için 3500 ₺ ye satılabiliyor. Neden çünkü telefonun açıldığını ve değişim yapıldığını sanırım sizden başka herkes anlayabilecek profesyonellikte.

Son olarak telefonun dokunmatiğinin de “x” silme tuşu ve b” tuşunun olduğu bölümde ciddi şekilde sorunlarım oldu. Bunu video ile kayıt altına da almış bulunmaktayım. Garantimin bitmesine çok yakın olduğu için oyalama politikanızdan vazgeçmenizi rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler