10 Günlük iPhone 11 Pro'da Kamera Sorunu

Hüseyin Hüseyin20 Eylül 16:43

09.09.2020 tarihinde satın almış olduğum iPhone 11 Pro telefonun ana kamerasında leke problemi var, cihazı Bursa Zentech Apple servisine götürdüm ve yapılan inceleme sonucunda kameranın değiştirilmesi gerektiği söylendi. Suya dayanıklılık konusunda IP68 sertifikasına sahip, üstelik 10 günlük bir cihazın içinin açılarak tamir işleminden sonra hiçbir kıymetinin kalmayacağını bu işlerden biraz olsun anlayan herkes bilir. 

İnsanlar tonlarca para ödüyor bu cihazlara suya dayanıklı, toza dayanıklı vs. Diyerek ancak sunulan çözüm kaş yaparken göz çıkartmaktan farklı değil. 10 günlük bir cihazı yenisi ile değiştirmek yerine kamerasını değiştirmeyi çözüm sunuyor Apple ve bu yapılırken suya dayanıklılık özelliğinden feragat etmeniz gerekiyor. Ben bu durumu asla kabul etmeyeceğim ve tüketici olarak yasal tüm haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Batuhan 4 hafta önce  

    Hocam benim de iPhone 11 de bulanık çekme sorunum var yani telefon normal fotoğraflarda çok bulanık çekiyor çektikten sonra biraz yakınlaştırınca düzelir gibi oluyor ama tam düzelmiyor arkadaşımla aynı anda aldık onda böyle bir sorun yok sizde var mı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler