30 Ocak 2014

iPhone Telefonumun Kasası Oynuyor

Vodafone'dan iPhone 5 16 GB telefon aldım. Telefonun ekranının sol üst köşesinde oynama olduğunu fark ettim. Garantili olduğu için servise gönderdim ancak servis ana kartın eğildiğini ve hasarın fiziksel hasar olduğunu belirti. Cihazın üzerinde ufak bir çizik ahi olmadığını ve telefonun nasıl bir hasarla ana kartının eğildiğini anlayamadığımı bildirdim.

Konuyla ilgili olarak Apple Türkiye'yi aradım telefonun üreticiye gönderilmesini söylediler ama yetkili bu işlemi yapmadan telefonu geri gönderdi. Telefonun üzerinde en ufak bir darbe izi olmadan nasıl ana kart eğilir anlamış değilim. Ayrıca ben bu sorunun üretim hatası olduğunu düşünüyorum.

Mehmet 694 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Şubat 2014

    Geri dönüşleri olmadı. Sabit bir msj atıldı.

  • Mehmet30 Ocak 2014

    TELESERVİCE ten bana gelen cevap. Telefon zaten bendeydi telefonun durumuna dahi bakılmadan telefonunuzu teslim ettiğiniz ön bürodan teslim alabilirsiniz diye msj atmışlar............... yorum sizlerin! Merhaba Cihazınızı teslim etmiş olduğunuz ön büromuzdan teslim alabilirsiniz **Lütfen bu maile direkt geri dönüş yapmayınız,tekrar bilgi almak için web sayfamız üzerinden ulaşmanızı rica ederiz.. İyi Günler İyi Çalışmalar. Info Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön