05 Mart 2016

iPhone Telefonumda Yetkisiz Müdahale Tespit Edildi!

Etlik Forum'dan 15 ay önce kapalı kutu olarak satın aldığım telefonum ön kamerasında kayma olduğu için KVK servisine verdim. Ekranı değiştiği için garanti dışı bilgisi verildi, 2273 TL fatura çıkartıldı. Ama daha önce hiç tamirat işlemi görmemişti ve değişen bir parçası yoktu. Teslim almaya gittim cihazımı alırken didik didik inceleyen görevli alırken ekranda ölü piksel oluşmuş dediğim de cihazımı incelemek için geri teslim almadı.

Önce teslimat belgesini imzalatıp sonra cihazımı teslim eden yetkili cihazımın garanti dışı olduğunu bu sebeple geri alamayacaklarını söyledi. Apple ile irtibata geçtim ve tekrar Ankara'da Premium Eervis bireysel bilişime gönderdim servise onlarda yetkisiz müdahale var, içi açılmış dedi. Detaylı bilgi istedim cihazımın ekranında bir değişiklik olmadığını söylediler. 2808 TL ödeyerek aldığım cihazımı çöpe çevirdiler! Gereğinin yapılmasını Apple tarafından talep ediyorum.

Ferhat 4.854 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat05 Mart 2016

    2808 TL ödeyip iPhone 6 alan insan ekranını kırmış olsa gider Apple storede parasıyla değiştirir zaten gidip dişarida müdahale yaptirmaz garantişini bitirmez. Aklı başında her insan bunu yapar. Oldu ki daha önce hiç bir tamirat işlemi görmedi degişen bir parcası olmadı telefonumun. KVK servisinde telefonuma yapılan müdahelelerin incelenmesini istiyorum. Sapasaglam verdiğim telefonumun ekraninda ölü pikseller oluştu bu yapılan hatanin taraflarinca ödenmesini ya da cihazımın tamiratını ya da değişimini talep ediyorum. Gereği yapılmadığı takdirde hukuki yollara başvurup gerek sosyal medya aracılığı ile gerek ise bu yapılan haksızlığı elimden geldikçe tüm Apple kullanıcılarıni bilgilendirecegim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön