21 Kasım 2015

iPhone 6s Hücresel Veri Sorunu!

Bir hafta önce Media Markt'an aldığım iPhone 6s telefonum hücresel veri hatası 3g bağlantı sorunu olduğunu fark ettim, önceleri sürekli kopan internet sonra tamamen koptu, Turkcell' i aradım bulunduğum yerde internet erişimi sorunu olmadığını söyledi, ağ ayarları sıfırlama yapmamın faydalı olacağını söyledi, ağ ayarlarını sıfırladım düzelir gibi oldu ancak bir süre sonra aynı sorun devam etti. Tekrar aradım hattı başka bir cihazda denememi önerdi, başka bir 6s buldum denedim hiçbir sorun çıkmadı, bunun üzerine Apple müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım ağ ayarlarını sıfırlamamı önerdi, bunu denediğimi söyledim.

Sercan 613 Okunma

Cevaplar

  • Sercan19 Kasım 2015

    Ancak yenisi ile değiştirilirse kabul edebileceğimi söyledim. Değişim için kesin bir şey söyleyemem dedi müşteri temsilcisi. Randevu alarak İstanbul'a servise getirmek suretiyle aynı gün içerisinde sorunun giderileceğini söyledi. Daha yazmadığım bir sürü sıkıntılar oldu bu süre zarfında böyle bir dünya devinden böyle bir yaklaşım tam bir hayal kırıklığı sonuçta bunca parayı markaya ödüyoruz sonuç olarak çok üzüldüm servise versem sorun tekrar eder mi korkusu üstelik savastayım çalışıyorum Nasıl gidip gelicem telefonu şuan kullanamıyorum eski telefonumu yaptırdım onu kullanıyorum üç bin TL ver üstüne bir de kasko yaptır kırılmaz cam kılıf derken üç bin dört yüzü buldu gel gelelim kullanamıyor

  • Sercan19 Kasım 2015

    Tekrar denememi önerdi birkaç sefer daha ağ ayarlarını sıfırladım ama sorun devam etti toplamda altı sefer Apple müşteri hizmetlerini aradım son çare bütün ayarları sıfırlamamı istedi rehberin ve diğer bilgilerin yedeklenmesi gerekiyor dedi bu işlemlerden anlamadığımı söyledim beraber yapabileceğimizi söyledi bu işlem için ayrı ayrı toplamda bir saatten fazla telefon görüşmesi yaptık sonuç bütün rehberim alt üst oldu yarısı kayıp diğer yarısın da sadece telefon numaraları kaldı notlarım fotoğraflarım her şey kayboldu bütün ayarları sıfırladık saatler sonra. Sorun mu? Devam ediyor. Telefonu servise göndermemi önerdi görüştüğüm müşteri temsilcisi bunu kabul etmedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön