21 Temmuz 2015

İpekyol'un Fiyatları Ve Ürün Kalitesi Arasında Uçurum Var!

İpekyol'dan yapmış olduğum alışverişler kendi mağaza çalışanının açıklamasına göre 108 sayfa yer tutuyor Excel PDF dosyada. Hiçbir sezon indirime girmeyen, 179 TL'değerindeki naturel renkli tayt pantolon birkaç kullanımdan sonra paçalarından ve belinden söküldü. İpekyol pantolonu tadilata gönderdi. Pantolonun belindeki lastik komple çıkarılmış. Yerine dikilen yeni lastik pantolonun bel genişliğine göre çok ama çok kısa olduğu için pantolonun bel çevresinde çok ciddi büzgüler ve potluklar oluştu. Maalesef ki bu seriden beş adet pantolon aldım istisnasız hepsi aynı şekilde bel ve paçalardan söküldü. 20 TL'ye pantolon alsaydım naturel renkli pantolonun şu anki görünümünden daha kaliteli olurdu.

Yasemin 229 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 26 Ağustos 2016

    Siz gerekli bilgilendirmeyi yapamadınız ama size gerekli bilgilendirmeyi Tüketici Hakları Hakem Heyeti yaptı. Ayıplı hizmet nedeniyle paramı geri aldım. Özellikle yazıyorum İpekyol'un mağdur ettiği kişiler bunu okuyorsa Müşteri Hizmetleri ile hiç uğraşmasınlar. Onlar sadece copy paste cevapları ile sizi başlarından atarlar. Başvurunuzu Kaymakamlıklara yapın. Hem paranızı geri alın hem de size haksızlık yapan çalışanları yüzünden İpekyol bilirkişi ücreti, dosya masrafı vs... gibi başka maddi kayıplar yaşasın. Müşteri ile uzlaşmak yerine gidin bizi tüketici haklarına verin diyen çalışanları istihdam eden tüm firmalara müstehak.

  • Yasemin 23 Temmuz 2015

    Gerekli derken? Müşterimiz derken? Son derece gereksiz ve işlevsizdi iletişiminiz. Müşteriniz de değilim, alternatifiniz çok.

  • İpekyol Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Merhaba Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla İpekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön