18 Nisan 2014

İpekyol'dan Aldığım Üründe Kabartılar Oluştu.

Elazığ İpekyol'dan yaklaşık bir ay önce aldığım gömleği tek olarak ve talimata uyarak bir kez yıkadım. Tek kolunun telasında kabartılar oluştu. Elazığ İpekyol'a götürdüm ürün incelemeye göndereceklerini söylediler. Dün cevap geldi ve temizleme hatası olduğunu söylediler.

Talimata uyarak yıkadığım halde böyle bir geri dönüş beni çok şaşırttı. İpekyol gibi bir mağazaya daimi müşteri olarak bu durumu yakıştıramadım. Hem ürünlerinin arkasında durmuyorlar hemde müşteriyi suçlu duruma düşürüyorlar.

Zümra 137 Okunma

Cevaplar

  • Zümra22 Nisan 2014

    saçmalık.bu devirde elde yıkamamı varmış makinamın elde yıkamadan daha hassas ayarı var tüm lacoste markalı gömleklerimi aynı şekilde yıkıyorum en ufak sorunda da sonuna kadar ürünün arkasındalar hizmetleri öncelikle müşteri memnuniyeti...ipekyol hangi devirde yaşıyorki elde yıkamadan bahsediyor. şimdi sırada birde genişleyen pantolonum var incelemeye gitti bakalım sonuç ne olacak yıkamadan vs kaynaklı değil giyindiğim gün bir beden büyüdü.eğer bu ürünüde müşteriye malederlerse kazandıkları para haram olsun.tüm çevreme ipekyolun bu tutumundan bahsedeceğim.

  • Zümra22 Nisan 2014

    ipekyol sadece kazanacağı paraya bakıyor sattığı ürünün arkasında durmuyor birdaha asla tercih etmeyeceğim.

  • İpekyol Temsilcisi18 Nisan 2014

    Zümra Hanım Merhaba Şikayetinize neden olan ürününüz merkezimizde bulunan kalite yöneticileri tarafından incelenmiştir. Üründe oluşan deformasyonun ürünün iç yıkama talimatına uygun temizlenmemesinden kaynaklanmaktadır. Ürünün iç yıkama etiketinde ‘’Soğuk suda elde yıkama ’’ ibaresi bulunmaktadır. Söz konusu ürünün çamaşır makinesinde işlem gördüğü tespit edilmiş olup, herhangi bir kalite hatasına rastlanmamıştır. Bu sebeple, ürün için herhangi bir işlem (iade, değişim) yapılamamaktadır. Saygılarımızla İpekyol

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön