İpekyol'dan Aldığım Üründe Kabartılar Oluştu.

Zümra İ. |

Elazığ İpekyol'dan yaklaşık bir ay önce aldığım gömleği tek olarak ve talimata uyarak bir kez yıkadım. Tek kolunun telasında kabartılar oluştu. Elazığ İpekyol'a götürdüm ürün incelemeye göndereceklerini söylediler. Dün cevap geldi ve temizleme hatası olduğunu söylediler.

Talimata uyarak yıkadığım halde böyle bir geri dönüş beni çok şaşırttı. İpekyol gibi bir mağazaya daimi müşteri olarak bu durumu yakıştıramadım. Hem ürünlerinin arkasında durmuyorlar hemde müşteriyi suçlu duruma düşürüyorlar.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zümra İ.
  22 Nisan
  09:23

  saçmalık.bu devirde elde yıkamamı varmış
  makinamın elde yıkamadan daha hassas ayarı var tüm lacoste markalı gömleklerimi aynı şekilde yıkıyorum en ufak sorunda da sonuna kadar ürünün arkasındalar hizmetleri öncelikle müşteri memnuniyeti...ipekyol hangi devirde yaşıyorki elde yıkamadan bahsediyor.
  şimdi sırada birde genişleyen pantolonum var incelemeye gitti bakalım sonuç ne olacak yıkamadan vs kaynaklı değil giyindiğim gün bir beden büyüdü.eğer bu ürünüde müşteriye malederlerse kazandıkları para haram olsun.tüm çevreme ipekyolun bu tutumundan bahsedeceğim.

 • Zümra İ.
  22 Nisan
  09:18

  ipekyol sadece kazanacağı paraya bakıyor sattığı ürünün arkasında durmuyor birdaha asla tercih etmeyeceğim.

 • 18 Nisan
  16:12

  Zümra Hanım Merhaba

  Şikayetinize neden olan ürününüz merkezimizde bulunan kalite yöneticileri tarafından incelenmiştir. Üründe oluşan deformasyonun ürünün iç yıkama talimatına uygun temizlenmemesinden kaynaklanmaktadır. Ürünün iç yıkama etiketinde ‘’Soğuk suda elde yıkama ’’ ibaresi bulunmaktadır. Söz konusu ürünün çamaşır makinesinde işlem gördüğü tespit edilmiş olup, herhangi bir kalite hatasına rastlanmamıştır. Bu sebeple, ürün için herhangi bir işlem (iade, değişim) yapılamamaktadır.

  Saygılarımızla
  İpekyol