13 Şubat 2014

İpekyol'dan Aldığım Ürün Tüylendi.

Batman park AVM de yer alan İpekyol mağazasından 10.01.2014 tarihinde ürün kodu: uv6130006097 no'lu ürününüzü satın aldım. Banka sektöründe çalışmamdan ötürü hergün farklı kıyafet giymekteyim.

Aldığım ürünü sadece 2 kez kullanmış ve hiç yıkamamış olmama rağmen bu kadar kısa sürede 2 kez kullanmayla kol altları tüylendi ve diğer bankada çalışan arkadaşlarım ile aynı ürünü almış ve sıkıntıyı yaşamış olmamıza rağmen 30.01.2014 tarihinde ilgili ürünü mağazanıza faturam ile ibraz ettim.

Dün gelen sonuçta kullanıcı hatası sebebi ile red edilmiş. İpekyol gibi bir markanın tavrına hiç yakışmayacak bir durum. Konu hakkında tarafıma dönüş yapılmasını önemle rica ediyorum. Peşini bırakmayacağım bu işin.

Dilek 99 Okunma

Cevaplar

  • İpekyol Temsilcisi14 Şubat 2014

    Dilek Hanım Merhaba ; Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir .Yapılan incelemede ürünün kumaşında herhangi bir hata olmadığı ve üründe oluşan tüylenmenin kullanıma bağlı olduğu sürtünmeye bağlı tüylenme olabileceği sonucuna varılmıştır. Ürün satılırken sorunsuz ayıpsız olarak teslim edilmiştir. Kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir. Saygılarımızla İpekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön