23 Haziran 2014

İpekyol'dan Aldığım Ürün Kullanılmış Olarak Geldi.

Nisan ayında İzmir Optimum İpekyol'dan aldığım bluzu Balıkesir'e eve geldiğimde direkt dolabıma astım. Bir hafta sonra bluze baktığımda üzerinde bir defo olduğunu gördüm ve Balıkesir İpekyol'a götürdüm. Merkeze göndereceklerini söylediler. 3 hafta sonra hiç haber vermedikleri için gittim bluz gelmiş fakat kullanılmış ürün olarak geldi. Tekrar göndermelerini söyledim.

Daha yeni öğrendim ki bu sefer de kullanıcı hatası olarak gelmiş. Hiç kullanmadığım bir ürün nasıl hata olabilir. Ufak bir butiğe gitseniz değişim yaparlar. Bu firmanın bu ilgisizliği nedir anlamıyorum. Etiketleri kabartıp satmasını iyi biliyorlar. Onca parayı boşuna mı veriyoruz. Ya ürünü değişim yada başka ürünle en azından değişim yapmalılar.

Elif 409 Okunma

Cevaplar

  • Elif25 Haziran 2014

    Kullanmadığım şeyin neyin kullanım şartlarından bahsediyorsunuz.Ne kadar kaliteli olduğunuzu iyice gördük anladık.Bir daha asla.Ne kendim alırım ne de çevremde aldırtırım.

  • İpekyol Temsilcisi23 Haziran 2014

    Elif Hanım Merhaba ; Ürününüz merkezimizde kalite yöneticilerimiz tarafından incelenmiştir.Yapılan incelemede üründeki deformasyonun kullanım şartlarına bağlı gerçekleştiği tespit edilmiştir.Kalitemizden kaynaklanan bir problem olmadığı için iade-değişim yapılmamaktadır. Saygılarımızla Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön