05 Şubat 2014

İpekyol'dan Aldığım Ürün Boydan Boya Söküldü.

İpekyol'dan aldığım önü toka detaylı pantolonun önündeki şerit dikişler ilk giyiminde boydan boya patladı. 6 gün sürmeden mağazaya getirdiğim ve incelemeye giden ürünümün kullanıcı hatası olduğunu söyleyip yollamışsınız, merak ediyorum nasıl bir kullanıcı pantolonunun önündeki şeritin dikiş ipliklerini boydan boya sökebilir?

Satarken bu dikişlerde sorun olur mu diye sorduğumda mağaza görevlisi, hiç sorun olmaz biz buradayız deyip sattıktan sonra ne halin varsa gör deniliyor resmen! Böyle bir yanıltmaca olamaz alalı 5 gün olmadan yolladığım ve 1 kez bile giyemediğim, hatta sökülen dikişleri yüzünden rezil olduğum yetmedi bir de verdiğim para çöpe gitti! Tüketici heyetine başvuracağım bu hafta, anlayalım bakalım kullanıcı hatası mıymış.

Melek 171 Okunma

Cevaplar

 • Melek 22 Nisan 2014

  Ürünümü 2. Kez incelemeye aldınız ama yine kullanıcı hatası dediniz!!! Ben de TÜketici Haklarına başvurdum ve onların belirlediği tarafsız bilirkişi heyeti ürünü kusurlu buldu!!! Bu da sizin ne kadar profesyonel olduğunuzu gösteriyor!!! Siz şimdi nasıl oldu da bu kusuru göremediniz?? Ya da görmezden geldiniz!! Çok ayıp çok yapılı olan ürününüz değil sizin davranışınız!!!

 • Melek 05 Şubat 2014

  Eğer herkese verdiğiniz standart "ürünü mağazadan aldığınızda sorun yoksa, sonra sökülen üründen sorumlu değiliz deyip beni oyalayacaksınız hiç uğraşmadan tüketici mahkemesine başvuracağım. Ürünün önünde yer alan ve satış elemanının, sorun olmayacağını bir sökülme vs olursa gereknina yapılacağını söylemesine rağmen ilk giymede dedirte oldu, ben ofiste çalışan bir psikoloğum, inşaat işçisi değilim, nasıl kendi kendine 1. Girişimde sökülür bu ipler anlayamıyorum. Tekrar yollayacağım ve sonuç vermezseniz hemen tüketici hakem heyetine gideceğim

 • İpekyol Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Müşteirmiz Serap Melek Hanım, Sizlerle yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde , ürününüzün 2. kez incelemeye alınması ve karar verilmesi konusunda bilgi vermiş buunmaktayız. Bu süreyi beklemek istemediğinizi ilettiğiniz için , ürün inceleme yapılmadan değişim ya da iade işlemini gerçekleştirememekteyiz. Saygılarımızla İPEKYOL

 • İpekyol Temsilcisi05 Şubat 2014

  Merhaba Konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla İPEKYOL Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön