16 Haziran 2014

İpekyol'dan Aldığım Gömleğin Dikişleri Attı.

İpekyol'dan mart ayında aldığım gömleği 4-5 kere giyip 1 kere yıkamama rağmen manşetleri ve yakası dikiş kısmından ayrıldı. Elde yıkama talimatlarına uymama rağmen gömlek elimde kaldı. Firmaya göndermeme rağmen hatanın kullanıcı kaynaklı olduğunu vede değişim yapılamayacağını söylemişler.

Şimdi 140 tl ye İpekyol markasını tercih ederek aldığım ürün yerine bugün diğer başka markaları tercih etseydim daha kaliteli bir ürün vede daha iyi bir müşteri memnuniyeti olacağından artık hiç şüphem yok.

Figen 380 Okunma

Cevaplar

  • Figen26 Haziran 2014

    hiç bir şekilde ipekyol firmasından memnun kalmadım kurumsal olarak hiçbir şekilde çözümlemeye yanaşmadılar. çözüm üretmek konusunda kesinlikle yardımcı olmadılar bir daha asla tercih etmem aldığım ürünün garantisi olmadıktan sonra verdiğim paranın ederi ürünü satın almadıktan sonra kesinlikle magazasına bile girmeyeceğim

  • Figen24 Haziran 2014

    Yine kullanıcı hatası diyerek gönderdiğiniz gömleği her yerde sergileyip göstermeyi düşünüyorum. Eğer bir gömleğin bir yerinde yırtık olsaydı evet bende kullanıcı hatası der üstlenirdim ama tüm manşetleri ve yaka kısmı yırtılmışken siz nasıl olurda bunu kullanıcı hatası diyerek gönderirirsiniz anlamıyorum bu kadar kusursuz bir firma olduğunuzu zannetmiyorum, ben ilk defa ipekyol' dan alışveriş yapmıyorum daha öncede ipekyoldan aldığım şeylerden mağdur oldum sanki pazardan bir bir mal almışız hiç bir şeyin garantisi yok Sizden aldığım gömlek konusunda mağduriyetimi hiçbir şekilde çözümlemeye yanaşmadığınız için teşekkür ederim.

  • İpekyol Temsilcisi16 Haziran 2014

    Merhaba Konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön