29 Kasım 2013

İpekyol'dan Aldığım Ayakkabım Su Geçiriyor!

360 TL'ye bu sezon aldığım zımbalı kısa botlar ilk giydiğim gün suya değer değmez su geçirdi. Ürünü bir kaç kez daha denedim yine su geçirdiğini farkedip mağazaya götürdüğümde ürünü incelemeye gönderdiler. 15 gün sonra ürün bir zarfla geldiğini söylediler.

Almaya gittim zarfta incelendi bir sorun bulunamadı gibi bir yanıt yazıyordu. Koyduğum botlarım hiçbir şekilde ellenmemiş geri gelmişti. Tek açıklama bir sorun bulamadık. 360 liraya biraz suda daha vıcık vıcık olan bir ayakkabı almış oldum. Hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Bundan sonra asla İpekyol'dan ürün almayacağım kesin.

Ayşegül 142 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül23 Aralık 2013

    Su geçirmez ibaresinin bulunmaması demek deri görünen ayakkabının sucuk gibi olması anlamına geliyor demekti gerçekten kalite kokuyor daha ne diyim

  • Ayşegül03 Aralık 2013

    Nubuk ayakkabı dahi su girmesi için baya bir ıslanması gerekir ki bu ayakkabı deri yağmur değil herhangi ıslak bir zemine basıldığında direk sünger gibi içine çekiyor. Böyle bir ayakkabı ilk defa gördüm tecrübe edindirdiniz saolun bir daha ipekyol alışverişim sona erdi..

  • İpekyol Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sayın Ayşegül Hanım ; Ürününüz merkezimizde kalite uzmanlarımız tarafından incelenmiştir.Yapılan incelemede kalitemizden yada üretimden kaynaklanan bir problem olmadığı tespit edilmiş olup iade yada değişimin yapılamayacağını belirtir, ayakkabılarımızda su geçirmez ibaresi bulunmadığını iletmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön