12 Eylül 2015

İpekyol'da Ürün İnceleme Birimi Çok Yetersiz!

İpekyol'dan almış olduğum saatin düzgün çalışmadığını fark ettim. Saati ayarladım ancak ertesi gün saat birkaç saat gerideydi, çalışıyor ancak ayarlandıktan sonra geri kalıyordu. Pili bitmiştir diye değiştirdim ancak sorun aynen devam etti. İnceleme için gönderdim, cevap olarak üründe herhangi bir hata bulunamadı ürün çalışıyor dediler.

Ayarlanmasına rağmen doğru saati göstermeyen bir saate düzgün çalışıyor demek çok ilginç. Mağaza görevlileri müşteri hizmetlerini arayın tekrar gönderin dedi, aradım. Müşteri hizmetleri tekrar incelemeye gönderin dedi. İade veya tadilat talep edemiyormuşum. 80 liralık saat için 2 kez inceleme istemek açıkçası çok güvendiğim marka İpekyol'a güvenimi sarstı.

Hatice 223 Okunma

Cevaplar

  • İpekyol Temsilcisi12 Eylül 2015

    Hatice Hanım; Ürünüzle ilgili gerekli araştırma yapılmış olup;magazamıza gitmeniz durumunda size yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla İpekyol Müşteri Hizmetleri

  • Hatice 12 Eylül 2015

    Benim şikayetim mağaza ile ilgili değil, mağaza çalışanları çok yardımcı oldular. Satın almış olduğum bir üründe sorun çıkabilir firmanın sorunumu çözmesi yeterli olur benim için, bunu çok dert etmem. Ancak müşteri hizmetleri ve ürün inceleme biriminizin yetersiz olduğu inancındayım. Ürünü Tokat Novada mağazasından almıştım.

  • İpekyol Temsilcisi12 Eylül 2015

    Hatice Hanım; Ürünü hangi magazadan incelemeye gönderdiğiniz bilgisini bizimle paylaşmanız durumunda gerekli kontroller yapılacaktır. Saygılarımızla İpekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön