26 Mayıs 2014

İpekyol'dan Aldığım Yeni Sezon Tunik Uzadı

İpekyol Mağazasının yenisezon koleksiyonundan 160 TL'ye tunik aldım. Hevesle göstermek için 1 saatlik bir giyim sonrasında kolları giyilmeyecek derecede upuzun oldu. Yeni sezon ürününü üzerinde tekstil kokusuyla mağazaya götürdüm, alalı daha bir hafta olmuştu. Mağaza İstanbul'a gönderdi, ürün incelenecekmiş, 10 gün geçti ürün geldi, hata bulunamamış.


Mağaza görevlisi diyor ki ama bu uzama yapar zaten. Alırken satış sorumluları etrafımda dört dönüyordu şöyle güzel böyle güzel diye, bir kişi kalkıp da demedi ki bu ürün uzama yapabilir, alacaksanız ona göre alın.Tekrar gönderdim, 10 gün sonra geldi aynı şey. Ürünü giymeden iade süresini de doldurdular böylece.

Zehra 772 Okunma

Cevaplar

 • Zehra01 Haziran 2014

  Ürün hakkında bilgilendirme yapılmaması, deneme esnasında hatalı olduğu görülmesi, bir de üstüne üstlük firmanın ürüne ekstra zarar vermiş olması ve hiçbir sorumluluk almamasindan ötürü büyük hayal kırıklığı yaşadım.. 160 tl yi çöpe atsam daha iyiydi

 • Zehra01 Haziran 2014

  Evet ipekyol tüketicisine müşterisine çok önem veriyormuş görmüş olduk.. Ürünün hatası üstüne hata eklediler, inceleme sırasında zaten kusurlu olan ürüne bir de firma zarar verdi hala bi ses yok..

 • Zehra26 Mayıs 2014

  Ürünü alırken bu şekilde Esneme yapabileceğine dair bir bilgilendirme yapılmadı bana. Yapılsaydı o kadar parayı yarım saatte bozulacak bir ürüne vermezdim. Üstüne üstlük herhangi bir çekmesi olmadığı halde ürünüm inceleme sirasında bir de hasar görmüş..

 • İpekyol Temsilcisi26 Mayıs 2014

  Zehra Hanım Merhaba Yapılan görsel inceleme sonrasında üründe üretim hatası olmadığı kararına varılmış olup ,Esneme ile ilgili gelen üründe ; ürün ham maddeleri gereği kullanıma bağlı esneme yapabilir, ilk alındıkları günkü gibi olmaları mümkün değildir. Üretimimizden kaynaklı herhangi bir hata olmadığı için iade veya değişimi mümkün değildir. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön