11 Şubat 2014 #2285962

İpekyol Ürünleriyle İlgilenmediler Yanlış Bilgi Verdi!

YKM mağazasından İpekyol markalı 2 adet pantolonumda solmalar oldu. İpekyol tarafından arandım fakat ürünü kendilerinin değil YKM mağazasının incelediğini ifade etti. YKM ile görüştüğümde ürünün İpekyol firması kendilerinin incelediğini ve bana verilen yazıda da İpekyol kaşesi bulunmaktadır. İpekyol'dan bu durumu açıklamalarını ve ürünleri iadesini almalarını istiyorum.

Hanife 97 Okunma

Cevaplar

  • Hanife11 Şubat 2014

    Bana bu urunun nasil temizlenmesi gerektigini soylerseniz sevinirim. islatmadan nasil temizlenebilir. Urun yikanmaz diye ibare var evet, bu yazmanizdaki maksat yasayacaginiz bu tarz problemleri onlemek. baska yollardan hakkimi aramaya devam edecegim, bu durumu kabullenmeyecegim.

  • İpekyol Temsilcisi11 Şubat 2014

    Hanife Hanım Merhaba Öncelikle yanlış anlaşılma dolayısıyla üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Ürün incelemeleri Merkezimizde Tekstil uzmanlarımız tarafından yapılmıştır.Sizin ürünleriniz merkezimizde incelenmiştir. Ürünün kalitesinde herhangi bir hata yoktur. İç yıkama talimatında yıkama yapılamaz uyarısı mevcuttur fakat ürünün yıkandığı tespit edilmiştir. Bu nedenle ürünün değişimi veya iadesi mümkün olmamıştır. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön