04 Temmuz 2015

İpekyol Trenckot Kalitesizliği!

İpekyol'dan 17 Mayıs'ta bir adet pardesü-trençkot aldım ve trençkot (lacivert) kullandığım sürede beyaz olan çantama fazlaca renk verdi, ütülediğimde ise beyaz şerit şeklinde ütü izleri oluşuyordu yıkandıktan sonra ise her tarafı çizgi çizgi rengini attı rengini zaten kullanırken de veriyordu yıkandığında tamamen kullanılmaz hale geldi ve değişimi için 20 Haziran'da gittim mağazaya neredeyse 1 ay kullanılmış sadece ve değişim kabul edilmedi aldığım ürün 250 liralık bir ürün ve 1 ayda bu hale geliyor ki aldığım ilk haftadan renk vermeye başlıyor nasıl kabul edilmeyebilir? Olumlu bir dönüş olmadığı takdirde Tüketici mahkemesine başvurarak hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Sevnur 746 Okunma

Cevaplar

  • Sevnur18 Temmuz 2015

    İkinci kez incelemeden gelen urune tekrar yıkama hatası deniliyor. Bu kadar sorumsuzca ve bastansavma bir inceleme sureci duymadım görmedim. Toplamda 28 gün suren inceleme sonucu yıkama hatası çıkıyor ve urun yıkamadan önce de sorunluydu demem umursanmiyor. Demek ki fiyatına ya da adına bakmiycakmissin aldığın ürünün. Ben 500 liradan indirimle 250 lraya dusen bir Trenckot alıyorum sonuç bu. Trenckot 1 ay sonra tükeniyor. İpekyolun kalitesizligini ve müşteri ilgisini öğrenmiş olduk.

  • İpekyol Temsilcisi04 Temmuz 2015

    Sevnur Hanım Merhaba Şikayetinizi daha detaylı değerlendirebilmemiz için ürünü 2. kez Müşteri Hizmetleri departmanı dikkatine inceleme birimimize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz Genel Merkezimizde Kalite Kontrol Uzmanları tarafından tekrar incelenecek olup, 10-15 iş günü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır. Saygılarımızla, Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön