03 Kasım 2014 #2794916

İpekyol Topuk Hatası Olan Ayakkabıyı Kabul Etmedi

Yaklaşık 1 ay kadar önce İpekyol'dan 1 adet ayakkabıyı 399 TL 'ye çok severek aldım. Aldığım bu ayakkabıyı giydikten sonra bir tuhaflık hissettim ama ayakkabıya baktığımda herhangi bir bozukluk tespit edemedim. Giymeye devam ettim. Ne zaman ki, arkadaşıma kontrol etmek için giydirdiğimde sol tekinin topuğunun içe doğru büyük oranda kaydığını gördüm.


Bu ayakkabıyı toplamda 3-4 kez giydim. Mağazaya başvurduğumda firmaya 2 kez gönderdiler ama kullanım hatası olarak geri döndü. Bana kullanımda dikkat edilmesi gerekenleri gösteren bir belge mi verdiler ki, kullanım hatası demişler. Böyle bir belge verilmediğinden bu cevabı kabul etmiyorum ve ayakkabımın değiştirilmesini talep ediyorum.

Gül 393 Okunma

Cevaplar

  • Gül12 Kasım 2014

    kullanım hatasının ne olduğunu ayrıntılı olarak bilmek isterdim. ayrıca bir çok üründe olduğu gibi kullanımda dikkat edilmesi gereken noktalar varsa bunları da ayakkabı ile birlikte verilmesini dilerdim.aldığım ayakkabı pahalı bir ayakkabıdır. ipekyolun çok iyi bir müşterisi olarak tarafıma özel bir işlem uygulanmasını da dilerdim. ben para iadesi istemedim. çünkü ayakkabımı çok severek aldım. hatta mümkün olursa aynı ayakkabıyı indirimden bir kez daha almak istiyorum. fakat yine de ipekyoldan bir daha ayakkabı almak istemiyorum. daha önceki ayakkabılardan da memnun kalmadım. (rahatlık, kalite açısından). mağaza ıspartaya açıldığından beri toplam 5 adet ayakkabı almıştım.

  • İpekyol Temsilcisi03 Kasım 2014

    Gül Hanım Merhaba Ürün merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı, oluşan deformasyonun tamamen kullanım sırasında gerçekleştiği sonucunda varılmıştır. Bu sebeple kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir. Saygılarımızla Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön