19 Nisan 2013 #1752988

İpekyol Sorunumu Çözmedi!

İpekyol yetkilileri 1720633 nolu şikayetime üretim ayıbı olmadığı şeklinde cevap vermişler bende firmaya satın aldığım botun çorap delmesini nasıl bir açıklama getiriyorlar diye 2 kere soru yönetmeme rağmen firmadan bana bir dönüş olmadı. İpekyol firması ürünümüzde kalite sorunu yoktur dedi ve konu kapandı mı?

Elif 87 Okunma

Cevaplar

 • Elif17 Haziran 2013

  Üründe size göre çorabımın delinmesine neden olan sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyorum Teşekkürler

 • Elif29 Mayıs 2013

  bu konu ile ilgili hiçbir gelişme olmamaktadır. Ürün ile ilgili bizden kaynaklı bir sorun yoktur denildi, destek hattına yönlendirildi ama hiç bir gelişme olmuyor sanırım firma tarafından konu kapandı nede olsa ürün artık satlıdı ve ben hakkımı aramaya çalıştığımda kimse ilgilenmiyor. Bot ayıplı olarak satışa sunulmadıysa ben ne yaparak bot u o duruma getirmiş olabilirim bu soruma çok uzun zamandır cevap verilmesi için yazıp duruyorum ama hiç bir şekilde cevap alamıyorum.

 • Elif29 Nisan 2013

  ipekyol a şikayet üzerinden sorduğum sorulara geri dönüş yapmıyor bu yüzden her seferinde yeni şikayet açmak durumumda kalıyorum.Ürünü inceleyen yetkililere şu soruyu sordum; ürününüz hasarlı değilse eğer elimin ulaşamadığı gözümün görmediği yerde ama çorabımın sürekli delinmesine yol açan üstelik deldiği çoraplarda kalın çoraptır sorun bot ile ilgili bir sorun değilse ne olabilir yada ben ne yapmış olabilirim ki botun o kısmında öyle bir sorun oluşmuş olabilir? Ürün kalite yetkililerinden bununla ilgili bir açıklama istiyorum çünkü hiç bir açıklama yapmadan ürününüzü inceledik bizimle ilgili br sorun yoktur diye cevap yazılıyor ama sorunun ne olduğu ile ilgili bir bilgi verilmiyor.

 • Elif22 Nisan 2013

  Sayın İpekyol Yetkilileri; Lütfen bana aynı cevabı verip durmayın. Size sorduğum soru şu; Elimin ulaşmadığı gözümün görmediği çorabın delinmesine neden olan botun içindeki sorun nedir ve neden oluşmuş olabilir?

 • İpekyol Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sayın Elif Hanım ; Ürününüz merkezimizde bulunan Kalite Yöneticilerimiz tarafından 2 kez incelemeye alınmıştır ve yapılan incelemelerde üretimden yada kalitemizden kaynaklanan delik yada delinmeye yönelik bir sorun bulunmamıştır.Bu nedenle iade yada değişim yapılamamaktadır. Saygılarımızla İPEKYOL,

 • İpekyol Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Elif Hanım ; Ürününüz Tekstil mühendislerimiz tarafından 2 kez incelenmiştir.Yapılan incelemelerde üründe delik yada delinmeye yönelik bir sorun bulunmamıştır.Bu nedenle iade yada değişim yapılamayacağını iletmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön