31 Ekim 2016 #6817120

İpekyol Müşteri Memnuniyetine Hiç Önem Vermiyorlar!

22 Ekim cumartesi günü sezon ürünü olarak satın aldığım kumaş pantolon, 1 gün sonra %50 indirime girdi. Pantolon olduğu için paça tadilatı yapılmıştı. Konuyu açıklayıcı bir şekilde müşteri hizmetlerine mail attım. Geri dönüş yapıldı ama asla memnuniyet anlamında bir aksiyon alınmadı. Yıllardır müşterileri olduğumu ve satın aldığım ürünün 1 gün sonra %50 indirime girmiş olduğunu görünce çok üzüldüğümü ve bana bir başka alışverişte kullanabilmem için çek vermelerini rica ettim.


Maalesef olumsuz bir cevap aldım. Sezon ürünü olduğu için yüksek fiyatlı bir ürün haliyle. Bu ürün sezon sonunda indirime tabi ki girer ama sezon başında %50 indirime nasıl girer?
Bu nasıl bir sorun! Alışveriş yaparken çok vaktim olmadığı için beğendiğim diğer ürünleri denememiştim. Mağaza personeline indirime ne zaman gireceklerini sorduğumda, ''yakın zamanda indirim yok'' dediler. Yazıklar olsun size!

Gözde 432 Okunma

Cevaplar

  • Gözde01 Kasım 2016

    Sizin için müşteri memnuniyeti bu yorumdan ibaret! Bunu daha farklı bir şekilde çözebilirsiniz eğer isteseniz. Sizin için müşteri kaybetmek önemli değilse, fazla yoruma gerek yok zaten. Benim amacım pantolonu iade etmek değil. Ürünü aldım, 1 kere bile giymeden, ertesi gün %50 indirime girdi. Rezalet bir durum. O tutar için eğer bi çek tanımlasanız müşteri memnuniyeti sağlamış olurdunuz. Bunu yapamadınız, hiç yardımcı olmadınız ve müşteri kaybettiniz. bir dağa asla hiçbir mağazanızdan alışverişi yapmam!

  • İpekyol Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz; Şirket prosedürümüz gereği giyilmemiş ya da tadilat görmemiş (abiye ürünler dışında) ürünlerde 45 gün içerisinde gün içerisinde iade ederek reyonda olan aynı ürünleri indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız üründe tadilat işlemi gerçekleşmesi durumunda talebiniz ile ilgili yardımcı olunamamaktadır. Saygılarımızla Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön