04 Temmuz 2014

İpekyol Müşteri Haklarını Gözetmiyor

19.06.2014 tarihinde İpekyol Kızılay Outlet mağazasından 299 TL değerinde bir elbise aldım. Elbiseyi alırken üzerime tam olup olmadığı konusunda tereddüt etmiştim. Mağazadaki görevliler istersem ürünü 30 gün içinde iade veya değişim yapabileceğimi söylediler. Bunu duyunca ürünü aldım. Hiçbir şekilde kullanmadım.


Bugün iade etmek üzere ürünü mağazaya götürdüm. Mağazadaki G*** G*** isimli satıcı ürünü önce iade alacaktı ama sonra ön yargısından dolayı fikrini değiştirerek ürünün kullanıldığını düşündüğü için incelemeye göndermek üzere işlem yaptı. İpekyol'dan durumu düzeltmesini istiyor ve gerekeni yapacakları için teşekkür ediyorum.

Nurşen 922 Okunma

Cevaplar

  • Nurşen'in Teşekkür Mesajı14 Temmuz 2014

    12 temmuz cumartesi günü ürün iadem kabul edildi.İnşallah bir daha böyle problemler yaşamayız.Firmanıza ve müşteri hizmetleri görevlisi Selin Hanıma özellikle teşekkür ediyorum.

  • Nurşen07 Temmuz 2014

    Şikayetime burada klasik bir şekilde cevap verilmiş olup hiçbir şekilde çözüm üretilmemiştir.Hala, firmanın konuyla ilgili tarafımla irtibata geçmesini ve çözüme kavuşturmasını beklemekteyim.

  • İpekyol Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Nurşen Hanım Merhaba Şirket politikamız gereği giyilmemiş ya da tadilat görmemiş (abiye ürünler dışında) ürünlerde 30 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Bunun dışında oluşabilecek durumlarda ürünleri inceleme birimine yönlendirmek durumundayız. İnceleme biriminde uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön