21 Aralık 2013

İpekyol Kendi Ürününe Sahip Çıkmıyor!

31/07/2013 tarihinde Trendyol'dan satın aldığımız İpekyol marka trençkotu ekim ayında kullanmaya başladık. Kasım ayında kullanımdan dolayı lekelendi. Etiketinde sadece kuru temizleme yazmasına rağmen kurutemizlemeciler bu ürün kurutemizleme yapılamaz diyor. Ürünü Trendyol'a göndermek istedik 2 ayı geçtiği için almıyorlarmış.


Bizde markaya güvenerek ürünü İpekyol'un yenibosna outlet mağazasına verdik. Ürünü aldılar sonra gelen cevap karşısında yıkıldık. Efendim ürünü kendi mağazalarından almadığımız için yardımcı olamayacaklarmış. İpekyol kendi malına sahip çıkmıyor. Bu nasıl bir kurumsal firma böyle. Sayın İpekyol yetkilisi lütfen malınıza sahip çıkın ve mağduriyetimizi gideriniz.

Erol 163 Okunma

Cevaplar

  • Erol09 Ağustos 2014

    trendyol dan tüketici hakem heyeti vasıtasıyla paramı geri iade aldım.oradan sonuç alamasaydım sizi mahkemeye verip alacaktım.birdahaki sefere diycem ama imkansız.çünki artık sizin ürünlerinizi kullanmıyor ve tanıdıklarıma kullandırmıyorum.

  • İpekyol Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz; Trendyol sitesinden alınan İpekyol ürünleriyle ilgili sorumluluk kendilerine aittir. Şirketimiz tarafından iade-değişim yada inceleme yapılmamaktadır.Talebiniz ile ilgili yardımcı olamayacağımızı iletmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön