09 Mayıs 2013 #1787222

İpekyol Kalitesi Düşük Ürün Satışı!

23 01 2013 tarihinde ipekyol web sayfasından almış olduğum çizme kısa süre içinde derisi soyulmaya başlamıştır. 3 ayda ayakkabı birkaç kez kullanıldı. İncecik zar gibi bir deri. Pul pul dökülüyor. 3 ayda ! Başka markalardaki ayakkabıları en az 3 sezon kullanmaktayım.


Ürünleriniz 3 ay kullanılmak için mi üretilmiştir diye sormak isterim. firmanız nasıl bu kadar düşük kalite ile ürün satılmaktadır ? Görüldüğü üzere şikayet siteleri şikayet ile doludur! Diğer markalardaki ürünler neden kullanım hatasından dolayı bozulmuyor sormak isterim?

Bilen 145 Okunma

Cevaplar

  • Bilen09 Mayıs 2013

    cevabınız klasik ve herkese aynı şekilde gönderilen bir ezber cevaptır . siteler firmanız ile ilgli şikyayet ile dolu. herkes bu yorumlarda gereken sonuca varıyor.

  • İpekyol Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Bilen Hanım ; Ürününüz merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı, yanlış kullanım sonucu ürünün derilerinde görülen soyulmaların kullanım sonrasında dış etkilere bağlı deformasyonlar sonucu gerçekleştiği görülmüştür. Bu çeşit bir deformasyon, kalite esaslarımıza ve satış ilkelerimize de uymamaktadır. Bu sebeple kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir. Saygılarımızla, İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön