28 Mayıs 2016

İpekyol İlgisiz Personel!

Alanya şubenizdeki personeliniz yetkililerde dahil buna; inanılmaz ilgisiz. Hatta profesyonellikten yoksunlar bence. Bir mağazaya müşteri geldiğinde benim bildiğim hoşgeldiniz nasıl yardımcı olabiliriz denilir, sizin personeliniz konuşmaktan yoksun. Bir ürünün bedeni var mı diye soracak eleman yok, neden biliyor musunuz sizin iki elemanınız birden bir kişinin peşinde dolanıyor. Bu uygulama yeni başladı sanırım. Sayelerinde sinirimden kasaya yönelecekken elimdeki ürünleri bıraktım ve çıktım oradan. Sanırım siz personelinizi kontrol etmiyorsunuz sadece ciroya odaklısınız. Neyse İpekyol konsept değiştirmiş der geçeriz, teşekkürler bizi başka mağazalardan alışveriş yapmaya yönlendirdiğiniz için.

Nagihan 149 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan02 Haziran 2016

    Gerçekten harika ilgilendiniz. Yollamış olduğunuz bu otomatik cevap dışında hiçbir geri dönüş olmadı, işte bu kadar ilgisizsiniz!

  • İpekyol Temsilcisi28 Mayıs 2016

    Sayın Nagihan C.; Geri bildiriminiz ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminiz değerlendirmeye alınıp gerekli incelemeler yapılarak yetkili birimlere aktarılacaktır. Sizi her zaman mağazalarımızda görmekten memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla, Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön