26 Ekim 2016 #6785029

İpekyol Herkesin Yolladığı Sorunlu Ürüne Aynı Cevabı Veriyor

İpekyol' dan 1 ay önce 400 lira ödeyip aldığım elbise, üstümde 1 saatte perte çıktı. Ön yırtmaç yırtıldı, arkasındaki dikiş açılıp aşağıya sarktı ve arka etek kısmı komple esnedi. Gittiğim davette insanlar o kadar çok uyardı ki beni, eve gidip üstümü değişmek zorunda kaldım. Paramla rezil oldum resmen. Ürünü firmaya yolladığım da ise herkese yollanan aynı cevap geldi; dış etkenlerden kaynaklı... Bizimle dalga geçiyorlar. Yarın tüketici hakem heyetindeyim. O parayı sizden a-la-ca-ğım!

Gamze 457 Okunma

Cevaplar

  • Gamze27 Ekim 2016

    Pardon da 1 saatte ne deformasyonu bu? 400 liralık bir elbisenin kumaşın dan bahsediyoruz! İpekyol firmasından! Sökülmesi tamam dikiş in açılıp sarkması da tamam peki ya kumaş esnemesi? Bunu bana nasıl açıklarsanız... Elbisenin arka kumaşın da resmen esneme oldu ve yukarıdan etek kısmına kadar her yeri potluklarla dolu. Siz resmen müşteriyle alay ediyorsunuz. Buradaki tüm şikayetleri okudum. Siz her sorunlu ürününüze nasıl olur da aynı zarfta aynı cevabı yollarsınız. Her ürünün şikayeti farklı fakat sizin cevabınız hep aynı dış etkenler ya da kullanım hatası. Böyle bir şey yok siz ayıplı ve kalitesiz mal satıyorsunuz ve ürünlerinize sahip çıkmıyorsunuz. Ama ben hakkımı her türlü arayacağım!

  • İpekyol Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; İnceleme biriminde uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde ürününüzle ilgili kullanıma bağlı defosmasyon görülmüş olup;ürününüzle ilgili iade-değişim işlemi yapılamamaktadır. Saygılarımızla İpekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön