İpekyol Ürünlerin Arkasında Durmuyorlar!

Can A. |

Arcadium İpekyol mağazasından aldığımız kolları dantelli beyaz gömlek 2 gün sonra henüz daha 1 kez bile yıkanmadan dantelli kolları deforme oldu ve kullanılmaz hale geldi. Durumu mağazaya bildirdik ancak bize geri dönüşleri değişim yapamayız oldu.

180 TL'ye alınan gömlek sadece 2. gün kullanılmaz hale geldi ve bu firma kendi malının arkasında durmuyor. Bu marka ve özellikle arcadium mağazası markanın ve kendi sattığı ürünün arkasında duramayan, uygunsuz davranarak ürünü satıp arkasından istiyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşün diyebiliyor. geçmeyin!

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  22 Haziran
  19:22

  Ürün şu anda hala arcadium mağazasında. İnceleme yapıldı ürünün dokusu sizin tarafınızdan bozulmuş denildi (sadece 2 gün kullanılmıs - yıkanmamıs urunden bahsediyoruz) . Ürünü tekrar incelemek isterseniz mağazanız ile görüşebilirsiniz

 • 22 Haziran
  18:14

  Değerli Müşterimiz ;

  Şikayetinizi daha detaylı değerlendirebilmemiz için ürünü 2. kez Müşteri Hizmetleri departmanı dikkatine inceleme birimimize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz Genel Merkezimizde Kalite Kontrol Uzmanları tarafından tekrar incelenecek olup, 10-15 işgünü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Ipekyol Müşteri Hizmetleri