27 Ekim 2016

İpekyol Ürün Tasarım Hatası...

İpekyolu sürekli tercih ettiğimi Üsküdar capitol şubesi çok iyi bilir. Birkaç olumsuzluk yaşasam da sevdiğim bir marka. İW6160050144*** ve İW616005014*** kodlu iki ürünü de çok severek aldım. Kazağın kol altı kısmından tüylenme oldu. Çünkü kazağın pulları sürekli sürtündüğü için kol hareketinde tüylenme yaptı haliyle ve daha 2 defa giydim. İki renkte de aynı şikayet Capitol şubeye danıştım ''incelemeye de yollamadan önce jilet yapın'' dediler.

Ama sürekli yapılacak gibi değil üstümde yumak yumak tüyler oldu hep. Kendileri ''incelemeye yollayalım' dediler üstümden çıkartıp verdim. Ve yeni ürün aldım. Şikayet olarak yazmak istemiyorum bu söylediklerimi ama. İnanın kazağı vermek istemiyorum. Ama sürekli tüylenme olacak kazakta. Rica ediyorum tekrar göndereceğim. Ya temizleyin gönderin kazağı ya da değiştirin. Çünkü sürekli olabilecek bir şikayet bu.

Seden 492 Okunma

Cevaplar

  • Seden11 Kasım 2016

    İpekyol ürünlerinde gerçekten hata olduğunda değiştirdiğini burada söylemek istedim. Ben müşteri hizmetinizden çok memnunum. Teşekkür ederim yine sorunumu çözdüğünüz için

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön