İpekyol Soyulan Çantaya Kullanıcı Hatası Dedi.

Gül E. |

İpekyol'dan aldığım çanta bir süre sonra soyulmaya çizilmeye başladı.Bir süre sonra kulp kısmının içi tamamen deforme olup sökülmeye başladı. Kullanmayıp bırakmıştım çantayı, fakat bir şubeden ürünü incelemeye gönderebileceklerini söylediler. Sırf yapmış olmak için yapılan bir davranış olduğu o kadar belli ki kullanıcı hatasıymış.

Benim çantanın kulpunun iç kısmıyla ne alıp veremediğim olabilir. Yani sizin ürününüz dört dörtlük, benim kullanamamamdan kaynaklı bir durum. Komik böylesine kurumsal görünen firmaya yakışmadı. Artık insanlar firmaların ürünlerinin arkasında durmasına özen gösteriyor. Bu konuyu duyurabildiğim her yere yazıp herkese anlatacağım..

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gül E.
  08 Ağustos
  14:45

  Değerlendirme aşaması diye bişey kesinlikle yok prosödüre uygulama derdine düşmüş bir firma açıklama olmadan neymiş kullanıcı hatasıymış diye cevap alıyorum

 • 01 Ağustos
  14:47

  Gül Hanım Merhaba

  Ürün merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir. Yapılan inceleme sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı sonucuna varılmıştır. Üründe oluşan deformasyonun kullanıma bağlı olarak gerçekleşebileceği tespit edilmiştir.
  Üretimimizden kaynaklı bir kalite hatası olmaması nedeniyle ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir.

  Saygılarımızla
  Ipekyol Müşteri Hizmetleri