06 Eylül 2013

İpekyol Sandalette Yırtılma!

Ankara Bahçelievler İpekyol Outlet'ten 100 TL'ye aldığım sandaletin önündeki derinin yapışkanı kalktı. Mağazaya götürdüm, incelemeye gönderdiler. 10 günün sonunda bir mektupla, üründeki hata bizden kaynaklı değil, kullanım sonucu oluşmuştur diye sandaleti göndermişler.

Daha ilk gün giydim, anında taban içinde kırışıklıklar oldu. Sanki eskiymiş gibi, boncuğu düştü, Allah'tan buldum da kendim yapıştırdım. Bende boncukları dikmişlerdir büyük ihtimal diyerek almıştım.

Tabanı anında deforme oldu. Kullanım hatası olarakta onu gördüler büyük ihtimal, ama bilmiyorlar ki kendi sandaletleri kalitesiz. Ha birde sandalet bu, sonuçta giymek için aldım, ne yapacaktım oturup izleyecek miydim?

Yasemin 90 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin07 Eylül 2013

    10 gün boyunca zaten inceleme yapıldı. Ve ayrıca bu sandalet, ortopedik taban değil, mantar taban değil, herhangi aşırı bir özelliği yok, sadece (sandalet parmak arası bu arada) üstünde küçük bir deri, derinin üstünde boncuk işlemeler ve tabanı herhangi bir malzemeden incecik bir taban. Demem o ki, ilk incelemenizde bana 10 gün sonunda bir A4 kağıtla (kağıt israfı)mektup gönderip, sandaletteki yırtılma, giyim tarzından dolayı olmuştur deneceğine, ki ben (sandaletimden memnunum sadece tadilat istiyorum, olmazsa değişim yapılsın) demişim. Ama yinede bu mektubu göndermişsiniz. Üzgünüm ama insanlara kendini bu şekilde özel hissettiremezsiniz. Ben o sandaleti çöpe atarım, yine de size tekrar getirmem. Ha belki de sizin yapamadığınız o küçük tadilat işlemini, bir ayakkabıcıda yaptırıp tekrar giyerim. (Aman sizden para çıkmasın)

  • İpekyol Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yasemin Hanım ; Ürününüzü incelenmesi amacıyla Bahçelievler mağazamıza tekrar bırakmanızı rica ederiz. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön