İpekyol Rengi Solan Kıyafet!

Gökçe O. |

Görüyorum ki İpekyol gibi bir firma, iç yıkama talimatında ‘’Satın almış olduğunuz ürününüz zamanla yıkama ve sürtünme koşullarına bağlı olarak bir miktar boya verebilir ve parlak rengini kaybedebilir ‘’uyarı/ bilgilendirme etiketinin arkasına sığınıyor, birçok kıyafette bu etiket var.
Kalite inceleme ekibi ürünlerinin kalite sorunu olmadığını bildiriyor.

180 TL' ye aldığım pantolon kullanma talimatına uygun 1 kere yıkandı ve tek yıkamada eskidi! ama kalitesinde sorun yok? Bir kaç haftalık kullanım ömrü biçiliyor demek ki! Müşteriye verilen yanıt hep aynı, insanda güven kalmıyor. Anlaşılan, verilen yanıt aynı olacak! Bu da, İpekyol' dan alışveriş yapmamamız gerektiği anlamına geliyor!

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  14:14

  Gökçe Hanım Merhaba

  Müşteri Hizmetlerimize atmış olduğunuz mail tarafımıza ulaşmadı ,şikayetiniz gerekli birimlere iletilmiş ve kalite kontrol yetkililerimiz tarafından incelenmiştir.Üretimimizden kaynaklanan bir problem olmadığı için iade ve değişim yapamadığımızı iletmek isteriz.

 • Gökçe O.
  20 Haziran
  14:09

  'bir miktar boya?!' kalitenizle alakalı bir durumdur, bir pantolon ilk yıkamada eskiyorsa, bir miktar sözünüz de tartışmalıdır. kıyafet kalitenizin birkaç haftalık ömrü olduğunu cevabınız ile teyit etmiş oluyorsunuz!
  müşteri hizmetlerinize mail atmama ramen cevap alamadım, demek ki sizden cevap alabilmek için farklı yerlere başvurmamız gerekiyor..

 • 20 Haziran
  13:33

  Sayın Gökçe Hanım

  İç etiketinde de belirtildiği gibi yıkama koşullarına bağlı olarak bir miktar boya verebilir,bu nedenle kalitemizden kaynaklanan bir problem olmadığı için iade yada değişimin yapılamayacağını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  İPEKYOL