İpekyol Pantolon Giydiğim İlk Gün Bollaşıp Deforme Oldu.

Saba K. |

29/11/2014 te Palladıum Mağazası'ndan aldığım bel kısmı saten boyu bilekte biten siyah bir pantolon aldım. Gayet sıktı. İlk defa 10 Aralık'ta katıldığım bir toplantıya giydim, ancak birkaç saat sonra pantolon bollaşıp şalvar gibi oldu.

Kimse pantolonu yeni aldığıma o gün ilk defa giymiş olduğuma inanmadı. İpekyol a pantolonu götürüp sıkıntımı dile getirdim iki defa incelemeye gitmesine rağmen ikisinde de ürünün kusurlu olmadığı bilgisi geldi.

Böyle sık bir pantolonun birkaç saat içinde şalvar gibi olmasına müşterisinin yaşadığı sıkıntısına verdiği cevabın bu şekilde olan bir firmadan bir daha asla hiçbir şey almayacağım. Okuduğum diğer şikayetlere de bakınca firmanın genel tutumunun bu.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  15:01

  Saba Hanım Merhaba

  Ürününüz Genel Merkezimizde kalite kontrol uzmanları tarafından incelenmiştir. Ürün, ham maddeleri gereği kullanıma bağlı esneme yapabilir. Yapılan incelemede standartların dışında bir durum gözlemlenmemiş olup, kalitemizden kaynaklanan herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.

  Saygılarımızla,

  Ipekyol Müşteri Hizmetleri