04 Mart 2015

İpekyol Müşteri Memnuniyetsizliği.

30 Aralık 2014 tarihinde İpekyol firmasından müşteri memnuniyetsizliği yaşamayacağımı düşünerek almış olduğum ürünlerden birini yıkama talimatına uygun olarak elimde yıkamama karşılık ürünün renkleri birbirini boyadı ve ürünü 20 Ocak 2015 tarihinde firmaya götürdüm.
İncelemeye gönderileceği bilgisini veren firma çalışanlarına teslim ettiğim ürün inceleme sonucunda benim yanlış yıkamam sonucuna varılmış olarak geri geldi.

Oysa ben ürünü aynen yıkama talimatında tarif ettiği gibi yıkamıştım yeniden incelemeye gönderilmesini istedim. Tekrar aynı sonuçla geri geldi. Firmadan bir daha asla alışveriş yapmayacağım ve tanıdığım kimseye tavsiye etmeyeceğim.

Zehra 229 Okunma

Cevaplar

  • Zehra 04 Mart 2015

    İnceleme uzmanlarınızın verdiği kararın benim açımdan hiçbir anlamı yok ben ürününüzü elimde ve yıkama talimatına uygun yıkadım. 100 TL'lik bir zarar beni kayıba uğratmayacak ancak sizin yaptığınız bu yaklaşım çevremde ne kadar insan varsa sizin için duyduğum bu müşteri memnuniyetsizliği mutlaka etkili olacaktır!

  • İpekyol Temsilcisi04 Mart 2015

    Zehra Hanım Merhaba İnceleme biriminde uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde ürününüzle ilgili değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır. Saygılarımızla, Ipekyol

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön