İpekyol Müşteri Memnuniyetsizliği.

Zehra Ç. |

30 Aralık 2014 tarihinde İpekyol firmasından müşteri memnuniyetsizliği yaşamayacağımı düşünerek almış olduğum ürünlerden birini yıkama talimatına uygun olarak elimde yıkamama karşılık ürünün renkleri birbirini boyadı ve ürünü 20 Ocak 2015 tarihinde firmaya götürdüm.
İncelemeye gönderileceği bilgisini veren firma çalışanlarına teslim ettiğim ürün inceleme sonucunda benim yanlış yıkamam sonucuna varılmış olarak geri geldi.

Oysa ben ürünü aynen yıkama talimatında tarif ettiği gibi yıkamıştım yeniden incelemeye gönderilmesini istedim. Tekrar aynı sonuçla geri geldi. Firmadan bir daha asla alışveriş yapmayacağım ve tanıdığım kimseye tavsiye etmeyeceğim.

Etiketler :

Firma Personel Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zehra Ç.
  04 Mart
  18:24

  İnceleme uzmanlarınızın verdiği kararın benim açımdan hiçbir anlamı yok ben ürününüzü elimde ve yıkama talimatına uygun yıkadım. 100 TL\'lik bir zarar beni kayıba uğratmayacak ancak sizin yaptığınız bu yaklaşım çevremde ne kadar insan varsa sizin için duyduğum bu müşteri memnuniyetsizliği mutlaka etkili olacaktır!

 • 04 Mart
  17:12

  Zehra Hanım Merhaba

  İnceleme biriminde uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde ürününüzle ilgili değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır.

  Saygılarımızla,

  Ipekyol