20 Ekim 2016

İpekyol Müşteri İlişkisi Ve Ürün Değişimi.

3208 no.lu mağazanızdan 07.01.16 tarihinde C082***0187 no.lu fatura ile alışverişim oldu. Eylül ayı itibariyle IW615000306700803401 mal hizmet kodlu pantolonu, kumaşın sökülmeye başlaması, dikiş tutmaması Gibi nedenlerle ilgili mağazaya değişim için iade ettim. Yaklaşık 10 gün inceleme sürecinden sonra, mağaza çalışanı genç bir çocuk bana zarfı verdi. Zarfın içinde ürün incelemesi sonucu kullanım sonrası dış etkilere bağlı deformasyon olduğu yazıyordu. Bunun ne demek olduğunu sorduğumda, genç çocuk sürtme, tahriş etme gibi kelimeler kullandı. Sonuç olarak ürün değişimi uygun görülmedi. Açıklama da benim için uygun değildi. Diğer mağaza personelinin kabin odalarının da orada fiskos yapmasına da hiç değinmiyorum. Şimdi sayın İpekyol müşteri temsilcileri, yukarıda belirttiğim faturada aynı pantolondan farklı renkte 2 adet aldığım gözüküyor.

Zeynep 390 Okunma

Cevaplar

  • İpekyol Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz ; Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir. Ürün merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı, oluşan deformasyonun tamamen kullanım sırasında gerçekleştiği sonucunda varılmıştır. Bu sebeple üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı sonucuna varılmıştır. Kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir. Saygılarımızla Ipekyol Müşteri Hizmetleri

  • Zeynep 20 Ekim 2016

    9 yıllık Bankacıyım, ürünü nerede kullandığım belli. Açıkçası kullanım sonrası dış etkilere bağlı bir deformasyon nasıl olabiliyor? Bunu açıklayabilir misiniz? Sabah 9 akşam 18,30 pantolon kullanım alanı da belli. Ayrıca diğer renkte sorun olmazken değişim talep edilen ürünü nasıl ben deforme etmiş olabiliyorum. Lütfen bunu da açıklar mısınız? İlgili ürün incelemesi bence kesinlikle hatalıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön