01 Haziran 2016

İpekyol Maalesef Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor.

İki ay önce aldığım gömleğim 2 3 defa giymeme rağmen kol kısmı dikişten itibaren nedeni bilinmeyen bir sebepten yırtıldı. Üründe bir problem olmadığını iddia ettiler ve ürünlerinde kendilerince bir sıkıntı olmadığını söylediler. Maalesef böyle bir markanın bu şekilde tavrı hiç de hoş karşılanacak bir durum değil. İpekyol firmasına yakıştıramadım doğrusu. Ben de bilinçli bir tüketici olarak tüketici mahkemesine başvuracağım. Yalnız dikkat edin bu markaya yönelik bu tür şikayetler artıyor.

Havva 180 Okunma

Cevaplar

  • Havva21 Haziran 2016

    İpek yoldan kalitesine güvenerek aldığım gömleğin kolunun kısa zamanda yırtılması üzerine firmaya 2. defa tekrar gönderdim. İlk gönderdiğim zaman maalesef sorun bizden değil diye gömlek geri geldi. Halbuki 2,3 defa giyilmiş bir ürünün bu kadar kısa zamanda deforme olması şaşılacak bir durum. İnşallah bu sefer olumlu cevap vereceklerini umut ediyorum. çünkü İpek yola bu yakışır.

  • İpekyol Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Şikayetinizi daha detaylı değerlendirebilmemiz için ürünü 2. kez Müşteri Hizmetleri departmanı dikkatine inceleme birimimize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz Genel Merkezimizde Kalite Kontrol Uzmanları tarafından tekrar incelenecek olup, 10-15 işgünü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır. Saygılarımızla, Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön