İpekyol Kumaşı Bozulan Bluzu Kabul Etmedi.

Elif Kapucu B. |

Sürekli olarak İpekyol 'dan alışveriş yapmaktaydım. Taki almış olduğum bir adet etek ceket takımı ve iki adet bluzun kumaşının bozulmasına kadar. Aldığım ürünleri optimum İpekyol 'a kontrol edilmesi için iade ettiğimde kullanıcı hatası olarak dönüş yaptılar. Tekrar iade ettim kontrol için yine aynı cevapla dönüş oldu.

Ürünlerin kullanıcı hatası olmadığı anlayabilmek için tekstil mühendisi olmaya gerek yok. Göstermiş olduğum kişiler ürünlerin bariz kumaş hatası olduğu görebiliyorlar. Taki ben bir tüketici olarak bunun farkındayım. İpekyol ürünlerini çok sevmeme rağmen bu süre zarfında tarafıma yapılan bildirimleri hiç hoş bulmadım. Aksi halde tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  17:12

  Elif Hanım Merhaba

  Ürünleriniz, Genel Merkezimizde kalite kontrol uzmanları tarafından incelenmiştir. Yapılan incelemede ürünün kumaşıyla ilgili herhangi bir hata olmadığı, üründe oluşan tüylenmenin, kullanımdan kaynaklı sürtünmeye bağlı tüylenme olduğu sonucuna varılmıştır. Kalitemizden kaynaklanan herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.

  Saygılarımızla,

  Ipekyol Müşteri Hizmetleri