İpekyol Kalitesiz Ürünlerine Sahip Çıkmadı.

Sibel Y. |

İpekyol'dan alışveriş yaptım ve sezondu yani üzüldüğüm indirimden falanda değil. Ümraniye Gencallar mağazasını İpekyol reyonundan çok beğenerek aldığım eskiden kalitesine güvendiğim hardal rengi gömlek ilk giydiğim gün dar olmamasına rağmen iç kol dikişinden sökülmedi, resmen dikiş yerlerinden açıldı ve kumaş ipleri çıktı. Neyse dedim diktiririm daha sonra aldığım siyah beyaz çizgili gömlek önü v yakalı idi yaka kısmından açıldı daha sonra, çünkü bir çok ürün almıştım aldığım arkası merserize önü kumaş olan hırka kollarından söküldü, etekleri kocaman oldu. Böyle gidiyor şikayetlerim yani İpekyol'a yolladılar. Kullanıcı hatası dedi.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel Y.
  20 Kasım
  13:35

  1500 tl ye yakın alışveriş yapıcam ve 600 tl ye yakın üründe boşuna gidicek koskoca firmada böyle bir ilgisizlik olamaz

 • Sibel Y.
  20 Kasım
  13:33

  ne demek bu size diyorum ki ilk gün söküldü gömlek vehırkada açıldı nasıl bir inceleminiz var anlamadım ama ben bu durumu tüketici mahkemesinde halledicem yıllardır alış veriş yaptığım ipek yol da ben böyle birşey görmedim

 • 20 Kasım
  12:21

  Sibel Hanım Merhaba

  Ürünleriniz merkezimiz tarafından incelenmiş ve herhangi bir kalite hatasına rastlanmadığı tespit edilmiş ve kullanıma bağlı olduğu anlaşılmıştır. Kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için iadesi veya değişimi mümkün değildir.

  Saygılarımızla
  Ipekyol Müşteri Hizmetleri