23 Temmuz 2015

İpekyol İncelemeye Giden Ürün Ve Klasik Sonuç.

23.04.2015 sezondan alınan keten gömlek kullanım koşullarına göre soğuk suda yıkanmış; ancak üründe poslanma erime olmuştur. İkinci yıkamada bu erimenin açılması düşünülerek ürünün alındığı Akasya / Acıbadem / İstanbul şubesine gidilerek durum ifade edilmiştir.
Ürün incelemeye gönderilmiştir. Gerek şube çalışanının ilgisiz tutumu gerekse Genel Müdürlük müşteri şikayetleri ile telefonda görüşmem gerekse bana mail yoluyla geri dönüşte klasik Sonuç Ürünün Kullanıcı Hatası olduğu bildirilmiştir. Sezonda alınan bir ürünün 2 kez mi kullanım ömrü var?

Merve 334 Okunma

Cevaplar

  • Merve30 Temmuz 2015

    İpekyol Müşteri Hİzmetlerinden gelen maili paylaşmak istiyorum. Şirket politikası gereği giyilmemiş ya da tadilat görmemiş (abiye ürünler dışında) ürünlerde 45 gün içerisinde iade ve değişim hakkımız bulunmaktaymış. Buradan da anlaşılıyor ki İpekyol ürününün ömrü 45 gün!

  • Merve30 Temmuz 2015

    Gerekli bilgilendirme:talebim üzerine ikinci kez ürün incelemeye gitmiş ve aynı klasik sonuçla geri dönüş yapılmıştır. Alınan ürün sezondan alınmıştır, indirime girmiş olup da bir çok müşteri tarafından denenmemiştir! Kİ Hemen hemen her sezon 550 TL'ye yakın alışveriş yapan bir müşteri olarak kesinlikle İpekyol mağazasından alışveriş yapmayacağımı bildirmek istiyorum.

  • İpekyol Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Merhaba Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla İpekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön