İpekyol İlk Yıkamada Yırtılma Oldu!

Nazan T. |

Erzurum ipekyoldan baya ücret ödeyip aldığım ve sadece 1 kere giyip yıkanan gömleğimin kollarında ilk yıkamada yırtılmalar oldu, mağazaya geri götürdüm ve 1 ay sonra cevap geldi yıkama hatası. bu resmen verdiğiniz parayı cüzdanınızdan çıkarıp çöpe atın demek.

O makinede aynı anda yıkanan hiç bir kıyafete bir şey olmazken sadece gömleğin yırtılması nasıl bir yıkama hatası. Konu ile ilgili çok acil geri dönüş yapılmasını bekliyorum. Çünkü ürünü aldığım mağaza konuyla ilgilenmemektedir. gerekli mercilere de başvuru yapacağımı özellikle belirtmek isterim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazan T.
  25 Temmuz
  18:18

  bana o ürünle yıkanan şeylerın neden yırtılmadıgını açıklamanızı istiyorum.ve konuyla ilgili tüketici hakem heyetıne dilekçe vericegimi belirtmek isterim

 • Nazan T.
  25 Temmuz
  18:17

  bulundugum şikayete aylar sonra bı maıl gelıyor degerlendırmem için.ve sorular çözüm üretildimi dıye.çözüm üretilmedigi halde bi geri dönüş bile olmadı.ürüne verdigim para aylardır çöpte.vicdanınıza bırakıyorum

 • 09 Nisan
  15:28

  Sayın Nazan Tan ;

  Ürününüz merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. İpekyol markası olarak her zaman ürünlerimizin kalitesinin sonuna kadar arkasındayız.Ancak uzmanlarımız tarafından yapılan incelemede de üründe oluşan yırtılmanın kumaş kalitesine bağlı olmadığı tamamen ürünün kullanımı esnasında meydana geldiği tespit edilmiştir.Bu nedenle ürünün iadesi veya değişimi mümkün değildir.

  Saygılarımızla
  İPEKYOL,