İpekyol İade Alınmıyor!

Hakan K. |

Eşim, 25 Kasım tarihinde 1898 TL alışveriş yaptı, 11 parça. Aldığı ürünler işi gereği hafta sonu giyeceği ürünler. Hiç giymediği ve iade etmek istediği ürünü 09 Ocak'ta Bursa Carrefour SA mağazanıza götürdüğünde satış tarihi nedeni ile iade alamayacaklarını söylediler, ok problem yok. Sıkıntı şu mağaza müdürü direk genel merkeze yönlendirdi. Anladığım Bursa Carrefour SA
mağazası temsile yetkili değil.

Direk merkez ile görüşün, sizden ricam eğer bir denetleme yaparsanız Bursa Carrefour SA mağazanızın sizi ne kadar temsil ettiğini görmüş olursunuz. Diğer mağazaların hiç birinde yaşamadığımız sıkıntıyı İpekyol'da yaşadık. Sermayedar riske giriyor. Benden yazması.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  12 Ocak
  20:12

  Merhaba,
  hiç giyilmeyen ürünün ne incelemesi yapılacak. Anlamadım...
  İkincisi benim asıl sıkıntım personelinizin mağazanızda beni size yönlendirmesi. Mağazanız temsile yetkli değil mi

 • 12 Ocak
  17:31

  Değerli Müşterimiz;

  Şirket politikamız gereği giyilmemiş ya da tadilat görmemiş (abiye ürünler dışında) ürünlerde 45 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. 45 günü geçmiş olduğu için ürünleri inceleme birimine yönlendirmek durumundayız. Satın almış olduğunuz ürünü incelenmek üzere size en yakın mağazamıza bırakabilirsiniz. Ürününüz genel merkezimizdeki kalite kontrol uzmanları tarafından incelenecek olup, 10-15 işgünü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Ipekyol Müşteri Hizmetleri