İpekyol Hatalı Ürün ve Firma İlgisizliği!

Nebiye Meral P. |

10 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul levent Özdilek İpekyol mağazasında bir adet elbise aldım evde giyip baktığımda elbisenin bir yanının donuk kot paçaları gibi içe dönüyordu ertesi gün mağazaya gidip durumu izah ettim mağaza müdürü ürünün hatalı olduğunu kabul etti ve incelemeye gönderdi.

o kadar belirgin olmasına rağmen kalite hatası yok diye iade ettiler kumaş kalitesinde sorun yok ama dikiş sorunlu, müşteri hizmetlerini aradım konuşurken telefon yüzüme kapandı ardından defalarca aramama rağmen müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermektedir mesaj bırakın diyor, dönüş yapacaklarını sanmıyorum. Bende elbiseyi alıp Tüketici Hakem Heyeti'ne götürüyorum bundan sonrada İpekyol'un kapısından bile geçmem çünkü hatalı ürünü ilk değil.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  19:51

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetinizi daha detaylı değerlendirebilmemiz için ürünü 2. kez Müşteri Hizmetleri departmanı dikkatine inceleme birimimize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz Genel Merkezimizde Kalite Kontrol Uzmanları tarafından tekrar incelenecek olup, 10-15 işgünü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Ipekyol Müşteri Hizmetleri