02 Nisan 2013

İpekyol Hasarlı Ürün!

İpekyol dan aldığım botu sadece 3 kere giydim ve her seferinde sol parmağımın bulunduğu yerden çorabım delindi. Önce çoraplarda sorun olduğunu düşündüm ama her seferinde olunca elimle botun iç kısmına baktığımda orada sürtünmeye neden olan delik yada tümsek gibi bir şey olduğunu farkettim.

İpekyol a götürüp durumu anlattım incelemeye gönderdiler ve kalitesiyle ilgili bir sorun olmadığını belirten bir mektupla geri gönderdiler bende kalitesiyle ilgili bir sorunum olmadığını ama botun sol tekinin hasarlı ürün olduğunu üstelik bu şekilde geri gelirse giyilmeden çöpe gideceğini belirttiğim halde hiç bir değişiklik yapmadan aynı mektubu geri göndermişler. Bu nedenle İpekyol dan şikayetçiyim.

Elif 68 Okunma

Cevaplar

 • İpekyol Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Elif Hanım ; Ürününüz Tekstil mühendislerimiz tarafından 2 kez incelenmiştir.Yapılan incelemelerde üründe delik yada delinmeye yönelik bir sorun bulunmamıştır.Bu nedenle iade yada değişim yapılamayacağını iletmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL,

 • Elif 10 Nisan 2013

  ipekyol kalite yetkililerine üretim ayıbı değil ise botun çorap delmesini nasıl açıklıyorlar diye bir soru yönelttim bu soruma cevap verecekler mi acaba?

 • Elif 04 Nisan 2013

  Ürün ile ilgili bir sorun yok ise bot un çorap delmesi ile ilgili duruma İpekyol tarafından nasıl bir açıklama getirilmektedir. Firmadan uzun bir süre giyilme düşüncesiyle alınan bir ürün 3 kere kullanıldıktan sonra giyilmez durumdaysa firma bu duruma kalite ile ilgili bir sorun yok diye mi cevap veriyor.

 • İpekyol Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın Elif Oğlakçı ; Ürününüz merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı,Bu sebeple kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesinin mümkün olmadığını iletmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön