İpekyol Firmasının Ürün Kalitesizliği...

Bahar K. |

15.09.2015 tarihinde İpekyol Maltepe mağazasından tarafıma siyah renkli bluz hediye olarak alınmıştır. Yalnızca 1 kez giyip talimatlarına göre 1 yıkadığım bluz tüylenme sebebiyle firmaya incelenmeye gönderilmiştir. Ancak böylesine büyük bir mağaza dış etkenlerden kaynaklı tüylenme açıklamasıyla bluzu olumsuz sonuçla geri göndermiştir. İpekyol gibi bir mağazanın böylesine kalitesiz bir ürün satması ve sonrasında bir kere giyilmiş ürünün hatasının müşteriye yüklenmesi firmanın müşteri ilişkilerinin ne kadar zayıf olduğunu gösterir.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar K.
  19 Mart
  21:03

  Urun faturasinda yazili olan isim Tugce Yildirim İstanbul Maltepe magazanizdan alindi. Urun bilgisi: ıw6150070104 001 0xs 01/ iki renklı penye bu bilgiler doğrultusunda firmanizin gerekli islemlerin gerceklestirilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini talep eder iyi calismalar dilerim...

 • 29 Şubat
  16:38

  Sayın Bahar Kabacoşkun;

  Ürününüzün faturasında yer alan isim/soyisim bilgisi,ürünleri hangi mağaza üzerinden satın aldığınızı ve eksik olan ürün bilgisini iletmeniz halinde gerekli incelemeler yapılarak en kısa süre içinde bilgilendiriliyor olacaksınız.

  Saygılarımızla
  Ipekyol Müşteri Hizmetleri