İpekyol Çantamın Derisi Pul Pul!

İlknur U. |

4 sene önce aldığım hiç kullanmadığım halde çantamın derisinde pul pul dökülmeler oldu. İpekyolu aradığımda çantanın kendilerine ait olduğunu bile tespit edemediler. Faturasız ürünü teste gönderemeyeceklerini söylediler ve beni geri çevirdiler.

Çantanın iç kısmı ilk günkü gibi sapasağlam duruyor. Fakat dışı kullanılmayacak halde. Ürünü ben pazardan almadım, İpekyol'dan aldığımı düşünmüştüm. Ürünün derisiyle ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum, çünkü bir kez kullandım ve sonuç ortada.
Müşteri memnuniyeti sıfır!

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlknur U.
  21 Mayıs
  17:09

  Bunu tespit etmenize gerek yok senesini zaten ben söyledim. Mağazanızda bunu bile tespit edemediler. Sizde madem benim sözüme göre cevap yazıyorsunuz kullanılmayan bir ürününde kullanılmadan nasıl derisinin döküldüğünden cevabını yazabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu malı değiştirip değiştirmemeniz hiç önemli değil benim için iyi bildiğimiz bir markanın ürününün arkasında duramaması kadar aciz bir durum olamaz. Bunu Sahibinden.com \'a 1 TL\'ye ayrıca kargoyu da ben karşılayarak satışa çıkaracağım. dandik ürün nasıl afişe edilirmiş buyurun buradan izleyin... .

 • 21 Mayıs
  15:44

  İlknur Hanım Merhaba;

  Şikayetinize neden olan ürününüz merkezimize ulaşmıştır. Kalite yetkililerimizce yapılan

  değerlendirmede söz konusu ürünün 2 yıl (sezon) önce satın alındığı tespit edilmiştir. 2 yıl

  (sezon) öncesine ait olan ürünlerin kalite tespitinin yapılması maalesef mümkün değildir.

  Saygılarımızla

  İpekyol Müşteri Hizmetleri