İpekyol Ayıplı Malı Mağaza Müdürü Kabul Ediyor Ama Merkez Kullanıcı Hatası Dedi.

Ayşe Nur K. |

14 Şubat'ta İyaş Park İpekyol'dan 600 TL'ye pantolon ceket takımı aldım. 15 Şubat'ta bir arkadaşımın düğününde giydim tam 2 saat sonra kıyafetin her yeri iplik attı, düğünden atladık mağazaya gittik. "Her ne kadar tüm mağaza çalışanları ve mağaza müdürü olduğunu söyleyen kişi " bu tamamen ayıplı bir ürün ama bizim doğrudan değiştirme yetkim yok ,merkeze incelemeye göndermem gerek dedi.

Ben de tek mağduriyetim giderilsin sorun değil dedim. 14 gün sonra beni arayıp yapabileceğimiz bir şey yok bu ürün kullanıcı hatası dediler. Bu süreçte defaaten telefonla aradım. 2 kez mesaj attım. Hiç yeterli ve makul bir açıklama yok "incelemeye devam ediyoruz " size sonra döneceğiz diyorlar.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe Nur K.
  07 Aralık
  21:52

  Ürünle ilgili hiçbir gelişme olmadı, hakem heyetine başvurdum, karar lehime çıktı, avukat olduğu. Halde avukat arkadaşıma vekalet çıkardık ve kararı icraya koyduk. Sonuç: paramızı uzun yoldan aldık. İncelemeden hiçbir sonuç çıkmadı

 • Ayşe Nur K.
  22 Mart
  12:34

  Sayın yetkili, ürün 1 Mart'tan beri incelemede hani 7 10 iş günü içinde inceleniyordu?

 • 02 Mart
  15:44

  Ayşe Nur Hanım Merhaba

  Ürünleriniz Genel Merkezimizde kalite kontrol uzmanları tarafından tekrar incelenecek olup, 7-10 işgünü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Ipekyol Müşteri Hizmetleri