21 Şubat 2015

İpekyol Aldığım Kazak Hemen Deforme Oldu!

Yeni aldığım kazağımı bir defa giymeme ve yıkamama rağmen hemen deforme oldu (lazer kesim kazağın kolları attı). Firmaya götürdüm incelemeye gönderildi ama inceleme sonucu kullanıcı hatası çıktığını söylediler. Kazağı bir kere giydiğimi ve de yıkamadığımı söylediğim halde bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bende kazağı 130 TL'ye aldığımı ne yapacağımı sorduğumda elimizden gelen bir şey olmadığını söyleyip konuyu kapattılar.

Özlem 294 Okunma

Cevaplar

 • Özlem17 Mart 2015

  Halen cevap bekliyorum yaklaşık 20 gün oldu kimse bana dönmedi

 • Özlem13 Mart 2015

  Ürünü tekrar gönderdim ama halen cevap yok. Zaten kimsede ilgilenmedi ben artık o buluzu istemiyorum. Çok sıkıldım yaklaşık 3-5 aydır bir buluzla uğraşıyorum. Komik olan sonuçta yok mahatapta yok... .

 • Özlem21 Şubat 2015

  Ben müşteri hizmetleriyle telefonda yaptığım şikayet üzerine 2. Kez incelenmesini yapalım dediler bende ürünü aldığım mağazaya geri götürdüm ama 2.incelemede 1.ile aynı sonucu bildirdiler. Bende giymeyeceğim kazağı almayacağımı söyleyip mağazada bıraktım kazağı almadım. Halen mağazada beklemekte ürün.

 • İpekyol Temsilcisi21 Şubat 2015

  Sayın Özlem Kaya Özbey, Şikayetinizi daha detaylı değerlendirebilmemiz için ürünü 2. kez müşteri hizmetleri departmanı dikkatine inceleme birimimize göndermeniz gerekmektedir. Ürününüz Genel Merkezimizde kalite kontrol uzmanları tarafından tekrar incelenecek olup, 7-10 işgünü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır. Saygılarımızla, Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön