İpekyol 2 Aylık Çantanın Derisi Soyuldu.

Semih Y. |

Balıkesir yay/ada'daki Twist mağazasından Nisan 2014' de çanta aldık. Çantayı eşim daha 2 ay doğru dürüst kullanamadan saplarından derileri soyulmaya başladı. 2 ay içinden 10 kere takmamıştır bile. Mağazaya haziranda geri verdik onlarda İpekyol'a gönderdiler 3 ay geçti haber gelmedi .

Bugün gittim haziranda çanta vermiştik bir haber çıkmadı daha diye satıcı çantayı çıkarttı bir zarf verdi. Zarfta İpekyol yazmış herhangi bir kalite hatasına rastlanmamıştır diye. Zaten tersi olsaydı şaşardık. 2 aylık çanta 10 kere kullanmamıştır, derileri soyuluyor bu kadar mı milleti kandırmak kolay ülkemizde. Bundan sonra daha iyi firmalardan alışveriş yapacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih Y.
  04 Eylül
  18:16

  ipekyol mu aman aman kalsın herkeze hazır cevap verip hallediyorlar işlerini asla ve asla birdaha alışveriş yapmam

 • 29 Ağustos
  16:16

  Semih Bey Merhaba

  Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir. Çanta merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan incelemeler sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı, yanlış kullanım sonucu dış etkilere bağlı deformasyonlar sonucunda çantanın bir cisme sürtünmesi yada takılması sonucunda alt deri kısımlarında soyulmalar görülmüştür. Söz konusu üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı sonucuna varılmıştır. Bu sebeple kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir.

  Saygılarımızla
  Ipekyol Müşteri Hizmetleri