29 Ağustos 2014

İpekyol 2 Aylık Çantanın Derisi Soyuldu.

Balıkesir yay/ada'daki Twist mağazasından Nisan 2014' de çanta aldık. Çantayı eşim daha 2 ay doğru dürüst kullanamadan saplarından derileri soyulmaya başladı. 2 ay içinden 10 kere takmamıştır bile. Mağazaya haziranda geri verdik onlarda İpekyol'a gönderdiler 3 ay geçti haber gelmedi .

Bugün gittim haziranda çanta vermiştik bir haber çıkmadı daha diye satıcı çantayı çıkarttı bir zarf verdi. Zarfta İpekyol yazmış herhangi bir kalite hatasına rastlanmamıştır diye. Zaten tersi olsaydı şaşardık. 2 aylık çanta 10 kere kullanmamıştır, derileri soyuluyor bu kadar mı milleti kandırmak kolay ülkemizde. Bundan sonra daha iyi firmalardan alışveriş yapacağım.

Semih 502 Okunma

Cevaplar

  • Semih 04 Eylül 2014

    ipekyol mu aman aman kalsın herkeze hazır cevap verip hallediyorlar işlerini asla ve asla birdaha alışveriş yapmam

  • İpekyol Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Semih Bey Merhaba Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir. Çanta merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan incelemeler sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı, yanlış kullanım sonucu dış etkilere bağlı deformasyonlar sonucunda çantanın bir cisme sürtünmesi yada takılması sonucunda alt deri kısımlarında soyulmalar görülmüştür. Söz konusu üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı sonucuna varılmıştır. Bu sebeple kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir. Saygılarımızla Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön