19 Şubat 2013 #1640677

İpek Mobilya Oturma Grubunun İskeleti Çöktü!

Geçen yıl Diyarbakır ipek mobilyadan aldığım oturma grubunun iskelet sistemi kendiliğinden tamamen çöktü, defalarca servise haber vermemize rağmen en ufak bir işlem yapılmadı, bana verilen ürünün kusurlu olduğu kanaatindeyim.


Grubu sadece 3 ay kullandıktan sonra kullanmamak üzere bir depoda saklıyorum. Bunun yerine başka bir mobilyadan oturma grubu aldım. İpek mobilyadan verdiğim paranın karşılığında yeni ürün talep ediyorum. Elimdeki fatura ve garanti belgesiyle hakkımı mahkemede arayacağım.

Mehmet 185 Okunma

Cevaplar

  • İpek Mobilya Temsilcisi24 Ekim 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 38 18 No.lu İpek Mobilya Çağrı Merkezimize hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 01.10.2013 tarihinde sorun giderilmiştir. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle İlgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, İpek Mobilya Çağrı Merkezi 444 38 18 www.ipekmobilya.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön