Toplam çözüm sayısı
..
İpek Mobilya ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

İpek Mobilya Aldığıma Alacağıma Pişman Oldum

2774görüntüleme
Mehmet
Mehmet 24 Ekim 2020 00:08

Tam bir yıl önce 2019 Eylül ayıydı ipek Şanlıurfa şubesinden yatak odası takımı, yemek odası takımı ve salon rakımı aldım. Almaz olaydım elim kırılaydı almayaydım. Paramızı peşin karta çektik taksitle ödemeye başladık ürünümüzü bir türlü getirmediler. Neymiş efendim daha gelmedi, fabrika ® da parça eksikti gelmedi. Geldi kamyon içinde çıkmadı kamyon geldi eksik çıktı velhasıl bizi perişan ettiler. 

Ürünü eve ® getirdiler bu defa içindeki yatak yanlış geldi, onu da yuttuk. Bu sefer yatak odasını kurdular kurulum yapanlar dandik dandik kurdular. Mobilyanın birleşme yerlerinde açıklık halen duruyor. Aradım şikayet ettim kimse gelmedi. Fabrikayı aradım Antep ten size servis göndereceğiz denildi herhalde, ı konuşmadan sonra hemen hemen 9 ay gibi bir süre geçmiştir gelen giden yok. 

Aklıma geldi aradım evet kaydınız duruyor geleceğiz dediler. Ekim ayında 2020 Ekim bu arada yine gelen giden yok. Yemek odası takımını kurarken dedim arkadaşım ben bunları sıfır aldım, ama hep darbe yemiş sandalyeler dedi, ben rötuş yaparım ona da kimse gelmedi velhasıl ben vazgeçtim ve bu firmayı Allah'a havale ettim. Nereye nasıl şikayet edeceğimi de bilmiyorum. Ne gelen oldu ne de giden.

Benim ismim S**Y***. Şanlıurfa merkez Karaköprü ilçesindeyim. Cep numaram; 0533 30*** 57 eğer bir babayiğit bu mesajı okuyup, bana tenezzül edip cevap verirse, çok sevinirim. Daha WhatsApp ® konuşmalarını buradan paylaşıyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Eylül 03:05

2021 yılının mart ayında Trabzon İpek Mobilya'dan yemek takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımı sipariş ettik. Yemek takımı ve yatak odası takımında bir sorun yok fakat koltuk takımı salonumuza iğrenç ötesi bir koku yayıyor. Koltuğa oturduğunuz anda ortalık tam anlamıyla hayvan leşi kokuyor. Öyl...

profile
 • 0görüntüleme
 • 01 Eylül 16:31

Biz nur tepede İpek Mobilya satışı yapan bir satıcıdan haziranda mobilyalarımızı aldık yatak odası takımı teslim alacağız yalnız ev teras olduğu için 15 santime yakın bir yükseklik sorunumuz var ve mağaza asla yardımcı olmuyor kampanyalı ürün deyip başından savıyor ne kısalttırmak konusunda yardımcı...

profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Temmuz 14:48

İpek Mobilya'dan koltuk takımı aldım. Köşe takımı aldım. Yatak odası aldım. Orta sehpa aldım. Hepsinde de sorun çıktı ne ilgilenen var ne de sıkıntılı ürünlerle ne aldığım yer ne de fabrikası ilgilenmiyor şu anda hepsini ikinci el olarak satacağım çünkü çok kötü ürünleri.

profile
 • 0görüntüleme
 • 12 Ocak 14:51

Ekim 2020 döneminde aldığım yatak odası içinde bulunan gardırobun kapakları çizilmiş geldi ayrıca tam düzgün monte edilmedi arada çok boşluklar kaldı zar zor ulaşabildiğimiz müşteri hizmetleri yalvar yakar düzeltmek için ekip gönderdi gelen ekip dalga geçer gibi dolap kapağındaki çizikleri beyaz kal...