İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri ve Servis Ağı Kalitesiz...

Mertay G. |

Yaklaşık bir sene evvel İpek Mobilya Kayseri fabrika satış mağazasından tümüyle ev mobilyası aldım. Mobilyalarımdan genel olarak memnunum fakat köşe takımında ki dikiş ve düğme atması hariç. Bir seneden beri defalarca aradığım ve Malatya'da ikamet ettiğim için Elazığ servisini yönlendirdiğini ve telefon ile dönüş yapacaklarını söyleyen müşteri hizmetleri tek sefer olsun aramadı. Servise söz geçiremeyen bir firma, müşteriyi önemsemeyen bir servis ve artık söylediklerine inanmadığım müşteri hizmetleri. Mobilyalarımı sevmeme rağmen bir seneden beri bu ilgisizlikten dolayı bir daha yanınızdan geçmem.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mertay G.
  07 Mayıs
  02:39

  Daha iyi hizmet sunabilmeniz için düşümcemi soruyorsunuz, peki söyleyeyim, yukarıda yazdıklarınızın tamamı yalan,8 -18 arasında aradığım müşteri temsilciniz bir sefer olsun servise söz geçirememiştir. En az 5 kez size dönüş yapacağız diyip, aramamıştır, tıpkı sizin de yukarıya yazdığınız gibi, insanları kandırıyorsunuz. Bu kadar kalitesiz servis ağı ve müşteri hizmetleri ile daha önce karşılaşmamıştım. Hukuki süreci başlattım cevabımı oradan bekliyorum.

 • 24 Mart
  11:00

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 38 18 No.lu İpek Mobilya Çağrı Merkezimize hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikâyetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup;tarafınıza kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

  Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle
  İlgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  İpek Mobilya Çağrı Merkezi

  444 38 18
  www.ipekmobilya.com.tr