03 Mayıs 2013

İpek Mobilya Kumaşlarında Yırtık!

İpek mobilyadan oturma grubu aldım. Mobilya eve geldikten bir hafta sonra mobilyanın çeşitli yerlerinde yırtıklar olduğunu gördük. Servisini çağırdık geldiler yırtığı diktiler fakat daha sonra aynı yer tekrar söküldü ve daha başka yerlerinde yırtıklar olduğunu gördük. Aradık ipek mobilyanın genel merkezini bize kumaşını değiştirebileceklerini söylediler.

Bizde daha önce kabul etmedik onlarda ürünün kendisini değiştiremeyeceklerini söylediler bizde kumaşın değişmesini istedik daha sonra ama aradan 5 ay geçti ve hala değiştirilmedi vede gelen, arayan falan olmuyor aradığımız da telefonları açan olmuyor. Şuan mağduruz mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Fazlı 214 Okunma

Cevaplar

  • İpek Mobilya Temsilcisi25 Ocak 2014

    Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 38 18 No.lu İpek Mobilya Çağrı Merkezimize hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikâyetiniz 22/01/2014 tarinde sorununuz çözülmüştür. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle İlgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, İpek Mobilya Çağrı Merkezi 444 38 18 www.ipekmobilya.com.tr

  • İpek Mobilya Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Sizinle geç iletişim kurabildiğimiz için üzgünüz, görüşleriniz bizim için değerlidir, şikayetiniz halen devam etmekteyse lütfen 444 38 18 nolu müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

  • İpek Mobilya Temsilcisi24 Ekim 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 38 18 No.lu İpek Mobilya Çağrı Merkezimize hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikâyetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle İlgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, İpek Mobilya Çağrı Merkezi 444 38 18 www.ipekmobilya.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön